A čo beh? :)

Príspevok v téme: A čo beh? :)
lenustek

Chcela by som schudnúť do konca prázdnin ason 5 kilečiek... je to možné tak, že budem každé ráno pred raňajkami behávať 20 -30 min?
trošku som aj upravila jedálniček ale zase nie až moc...
Mohla by som to skombinovať aj s nejakými tabletkami? ? ak ano akými...
Dakujem pekne za všetky príspevky :P

karioll

adulikv
dakujem za uznanie.
ja chodim v zime na plavaren a kupil som si eklipticky rotoped,to je take ze chodis a ako keby si isla s palicami,je to strasny zaberak,precvicuje to komplet cele telo.take lepsie okolo 350eur stoja

poliewoocka

Lenustek, tu nejde o kJ, presne sa to vypocitat neda. Musis si sama najst urcite hranice.Zavisi to aj od tvojho bazalneho metabolizmu..
dobry clanok:
-odkaz odstránený-

t333

a este jedna rada. na palenie kalorii je najlepsi intervalovy trening (daj si do googlu a citaj). v skratke to znamena, ze nebezis stale v rovnkom tempe ale striedas v roznych fazazh poklus, rychlejsi beh a sprint.

lenustek

ak si nečitala ostane prispevky tak neni sa tu o čom baviť.. každe rano totiž codim korčulovať a t iste aj večer... to kolko kj by som mala prjať sa pytam len zo zvedavosti..

t333

lenustek:
inak neviete kolko KJ by som mala denne prijať pri diete?

to je nespodstatne, ked chces schudnut podstat je ta, ze musi viac vydat ako prijat.
(inak povedane, prijat 2000 KJ a den ked sedis je ine ako ked prijems rovnako ale pohybujes sa).