A čo beh? :)

Príspevok v téme: A čo beh? :)
lenustek

Chcela by som schudnúť do konca prázdnin ason 5 kilečiek... je to možné tak, že budem každé ráno pred raňajkami behávať 20 -30 min?
trošku som aj upravila jedálniček ale zase nie až moc...
Mohla by som to skombinovať aj s nejakými tabletkami? ? ak ano akými...
Dakujem pekne za všetky príspevky :P

cellia

lenustek, ak ťa baví viac korčulovanie, tak korčuluj, vždy je lepšie niečo robiť ako nič. Beh si nechaj na dni, keď sa nebude dať korčulovať. To, že veľa nevydržíš nech ťa netrápi, čím viac budeš behať tým viac vydržíš, len to skús kombinovať. Pri behu zapájaš iné svalové skupiny ako pri korčuliach.

lenustek

ahojte :) prave som prišla z parku som hodinkua opl korčulovala :) normalne citim sa skvelooo..
a zistila som že zatial je pre mna lepšie korčulovanie ako beh... možno neskor skusim behať ked budem v lepšej kondicii lebo behať fakt dlho nevydržim :)

nadia317

Ahojte baby!No ja mam vybornu skusenost s behom.Behavam uz Rok aj stvrt a 4-5 x do tyzdna.Denne 10 km a velmi ma to bavi a super to spaluje kalorie a aj tuk.odporucam, lebo som schudla po porode 10 kg a stale behavam, aj ked mam vahu 51 kg.Samozrejme to kombinujem aj s aerobikom a fitnes.Tak sa kocky odhodlajte a budete sa citit vyborne aj fyzicky a hlavne aj psychicky vdaka endorfinom..:-D Pekny dnik!

lenustek

Mne sa včer rána absolutne nechcelo sť behať... no čo vam poviem :D ale namiesto toho som šla na hodku korčulovať ... no zmena mi neuškodi :)

cellia

lenustek, podľa mojich skúseností 30 min behu sa rovná cca 1,5 hod na korčuliach. Záleži ako rýchlo korčuluješ, ak z kolieska na koliesko, tak viacej.

Samuela, dokial sa dá behať vonku tak behaj, posilňovaniu sa venuj v zime. Toť môj názor.

Samuela

Snažím sa behať štyrikrát do týždňa, vždy večer takú pol hodinku, ale nechcem ešte posilovať, ale chcem ešte schudnúť. Myslíte že je beh na to dobrý?

lenustek

inaaaak... ako dlho by som mala korčulovať aby som spalila nejake tie tuky? myslim že korčulovanie mi ide ovela lepšie ako beh :D

zdar behu

Keď s tým iba začínate, tak začínajte pomaly, koľko vydržíte a nepreceňujte sa. Keď zabhnete 50 metrov zabhnete 50 metrov.... O pár dni to bude aj trojnásobok... :) takže to chce len vytrvalosť a pevnú vôľu

lenustek

ja som kedysi cvičievala rok v kuse aerobic a tiež som sa citila uplne super... takže ten pohyb je naozaj potrebny vo všetkych ohladoch... vlastne ani neviem prečo som prestala.. asi z lenivosti :( teraz musim začinať zase odznova