GAY - LGBT komunita!

alzbee

Summer_: ale vies, vzdy sa najde niekto, kto bude proti tomu vyskakovat...dovolujem si tvrdit, ze v prvom rade by to bola cirkev, KDH...v tomto smere sa naozaj nemozme s Cechmi porovnavat a myslim si, ze registracia homo.partnerstva je u nas este v nedohladne:(( a u mna inak totalne plati ta "fraza", ze gay je najlepsi priatel zeny...potvrdzujem to:)) a poznam aj jedneho gaya, ktory odisiel byvat do Prahy, zije tam aj s priatelom a vravi, ze zivot tu na SR a tam sa neda porovnat.

bublik

niekto, ja si myslim ze je to dolezite, uz pre ten pocit. nejde o to mat to na papieri, ide o to co to symbolizuje. Ked sa baba a chlap zoberu, nerobia to preto ze inak by spolu nemohli zit, ale ako symbol specatenia svojej lasky, je to ako oslava ich lasky a su pri tom vsetci ktorich maju radi aby sa tesili s nimi, jasne ze to nie je o papieri. a myslim si ze gayovia na slovensku si tiez zasluzia takuto prilezitost oficialne ukazat svetu ze sa dvaja miluju a myslia to spolu vazne, je to skratka pekne a malo by im to byt umoznene.

bublik

keby som bola dieta a mam si vybrat, radsej budem znasat posmesky v skole a zit v rodine kde to klape, aj keby som mala mat dvoch tatov, ako zit v detskom domove bez rodiny.

niekto

zi a nechaj zit ked sa spravaju normalne nic proti nim nemam
co sa tyka toho partnerstva je mi to uplne jedno akurat neviem preco je to take strasne dolezite sak ked mam niekoho rat nepotrebujem to mat na papieri jedno ci chlap alebo baba....

Arenson

alzbee: Tiež by som nepodporil adopciu detí ľudom s homosexuálnym chovánim. Myslím si, že by to malo negatívny vplyv na nezrelého jedinca. Čo sa týka registrovaného partnerstva - tento zákon už mal byť dávná uplatnený na Slovensku ako v susedných Čechách. Raz mi kamoška povedala, že gay je najlepší priateľ ženy. No ja ich akosi nemusím....ale nemám samozrejme proti nim nič!

Summer_

alzbee ja by som v zasade ani proti tomu nebola, ale som a to preto, lebo ludia a hlavne deti na skole vedia byt dost kruty. A take dieta, co by vyrastalo v takejto rodine, by zazivalo denne vela posmeskov. Je to sice dost hlupe a nie je tam ozaj nic na smiech, ale vies aky vedia byt ludia. Vzdy sa niecoho chytia a myslim si ze to adoptovane dieta by to malo dost tazke. A ja by som tiez nechcela vyrastat v takej rodine, tak preto. A este- kazdy gay si uz iste zazil vela posmeskov a neprijemnych narazok a vlastne toto iste by muselo znasat aj to dieta. A viem ake to je, lebo som vela krat bola svedkom tych narazok na gayov. Ale ti ludia co sa im smeju su hlupy, treba nad tym len kyvnut rukov.

alzbee

Summer_: to s tymi detmi som sla aj ja napisat, ale potom som to vymazala, lebo som si povedala, ze ved v otazke to nie je:)) ale osobne si myslim, ze tiez by som bola asi proti adopcii...teda neviem s urcitostou povedat, lebo nejak hlbkovo som sa nad tym nezamyslala...