Som slaby v skole..

Príspevok v téme: Som slaby v skole..
Sado

Zial bohu som slaby v skole..A mam reparat z matematiky a mam taky problem..ze ked ho nespravim ze sa zabijem!a newiem preco..Furt mam v hlave strach ze aj kedto viem ze dostanem tremu a konec...A to ze ja tu hambu neprezijem som si povedal ze sa zabijem..A prosim chyby viem ze som slaby prosim neopravujte a nepiste blbosti prosim odbornicy alebo taky co vedia co stym dakujem!

Jannn

Choď k lekárovi, aby ti predpísal niečo na upokojenie, niečo ľahšie. Inak, tak či onak, zo školy veľa mať aj tak nebudeš - ha, ha, tak veľmi preto nestresuj, hoci tie vedomosti sa zídu ako doplnok k životu:) Ja napr. rozumiem perfektne zahraničné programy, ale živím sa manuálnou poctivou prácou - ha, ha a cítim sa lepšie ako by mi malo z tých zasrancov nevychovaných rajbnúť.

kajka9

no ja budem robit reparat iba z matiky mam strasnu tremu neviete nahodou ako to tam chodi?????ols odpoiste......diki moc

kajka9

no ja budem robit reparat iba z matiky mam strasnu tremu neviete nahodou ako to tam chodi?????ols odpoiste......diki moc

kajka9

no ja budem robit reparat iba z matiky mam strasnu tremu neviete nahodou ako to tam chodi?????ols odpoiste......diki moc

KucinQo :)

Ludia viem ze sa mi bude smiat :) ale idem k veci .. mam 15rokov a som siedmak na zakladnej skole .. s toho som raz prepadol v 7.rocniku .. teraz som zasa prepadol zasa idem do 7.rocnika ja sa asi zabijem to je velmy velka hamba ... Prosim ludia kto vie ako mi moze pomoct :)

alzbee

Sado: ahoooj, no ako si dopadol? Tuto tvoju temu premenovali, ale dufam, ze aj tak odpises :-))) myslela som dnes na teba, ze ako sa ti asi dari....ja som taka stastna, lebo som spravila tu poznavacku a tym padom mam celu skusku :))) boze, ale taka som bola nervozna, az som sa nechapala :D tak dufam, ze sa ozves, ako si dopadol...

crossetdante

sado nevesaj hlavu, ked si spomeniem kolko raz som ja na strednej robil reparat, a na vysokej to som ani neratal a kde som teraz, tak jeden by iste neuveril. A zapamataj si neexistuje predmet ani ucitel co ta moze rozhadzat (a uz urcite nie matika), aj ked ja sam som si ju zopakoval aj na strednej aj na vyske za par rockov sa nad tym pousmejes, zivot ide stale dalej. DRZ SA

alzbee

Ahoj Sado:) No ako ti ide ucenie? ja som vcera mala tu botaniku a predstav si, ze som ten test spravila :-)) :-)) ale take stastie som mala,lebo dali hadam najlahsi test, aky mohli dat:) ale zialbohu, to, ze som spravila test este stale neznamena, ze mam skusku za sebou:(( v pondelok (ked aj ty:)) mam este poznavacku z rastlin, tak sa mozem ist zase ucit :(( dufam, ze to stihnem, lebo je toho viac, nez dost..vediet 400 rastlin rozpoznat z obrazkov, vediet pomenovat vedeckym nazvom a zaradit do celade...uff, tak idem na to. Verim, ze ten pondelok obaja zmakneme:)) drz sa