Som slaby v skole..

Príspevok v téme: Som slaby v skole..
Sado

Zial bohu som slaby v skole..A mam reparat z matematiky a mam taky problem..ze ked ho nespravim ze sa zabijem!a newiem preco..Furt mam v hlave strach ze aj kedto viem ze dostanem tremu a konec...A to ze ja tu hambu neprezijem som si povedal ze sa zabijem..A prosim chyby viem ze som slaby prosim neopravujte a nepiste blbosti prosim odbornicy alebo taky co vedia co stym dakujem!

tali

neblbni, o par rokov nebudes ani pamatat, ze si riesil nejaku matiku. aj ked nespravis, tak pojdes na skusku zas, alebo popros o pisomnu, alebo ustnu skusku, nieco co ti sadne viac, s odovodnenim, ze mas megastrach z toho, ze dostanes okno atd.

sandy21

neblazni, neobetujes svoj zivot kvoli nejakej matematike. kasli na to. snaz sa to spravit, ale ak by to aj nevyslo, nic sa nedeje! kolki ludia v skole prepadli a su tu. urcite si sikovny v inej oblasti. a cim by si chcel byt?

sidaki

SADO, ja ked som povedala v praci, ze som prepadla na ZŠ, tak mi to ani neverili a hlavne, dobre sme sa na tom pobavili. samozrejme, ze aj ja sa na tom bavim a vedia to aj moje deti. tiez im to neslo do hlavy, ze som Ing. a v skole som prepadla. zivot je o niecom inom. spomenies si na to, ked budes mat o par rokov viac :-)

Summer_

A uz nerozpravaj tie reci o TV noviny, to je naozaj hlupe. Nic by si s tym nevyriesil a tvoja rodina a kamarati by mali postarane s poriadne trapenie. A ver ze 1000x vacsie ako prezivas teraz ty.

Summer_

Sado ak sa ti niekto bude smiat tak je debil!!! A o par rokov nikto nepovie ze jaaaj ten prepadol, to tak proste neni. Lebo to len decka su take hlupe ze sa vysmievaju, dospeli ludia to nerobia. Takze az budes aj ty dospeli nikdy sa s takym vysmechom nestretnes. Ale nepredbiehajme, ja som si ista ze ten reparat spravis!:)

Sado

Ja viem ale tebe sa to vravi nestresuj ale ked mas byt medzi tim ze ci sa ti budu sedci smiat alebo ci budes mat pokazeny zivot??a cele meno??a o par rokou sa zniekym stretnes a povie ty jaj ti si ten debil co prepadol..tak oto mi to nestoji to radcej tu nebudem.

Summer_

sado uz sa nestresuj. Keby si bol teraz na strednej vravel by si to iste, lebo by sa ti to takysto zdal byt velky problem. Ale svet sa nezruti a brat si koly tomu zivot? Aj keby si prepadol, nejak tu skolu dorobis, pojdes na strednu a mozes si vybrat skolu ktora nebude mat dolezitu matiku /pripadne ziadnu/ prejdes ju, zmaturujes, budes mat priatelku :) raz rodinu..atd, budes sa este vela zabavat s kamosmi. To chces vsetko zahodit? Neblbni