Som slaby v skole..

Príspevok v téme: Som slaby v skole..
Sado

Zial bohu som slaby v skole..A mam reparat z matematiky a mam taky problem..ze ked ho nespravim ze sa zabijem!a newiem preco..Furt mam v hlave strach ze aj kedto viem ze dostanem tremu a konec...A to ze ja tu hambu neprezijem som si povedal ze sa zabijem..A prosim chyby viem ze som slaby prosim neopravujte a nepiste blbosti prosim odbornicy alebo taky co vedia co stym dakujem!

Summer_

Summer_ samozrejme ta maturita nebola z matiky, aby si to zle nepochopil :) len som tym chcela povedat, ze aj ked som matiku nevedela, ine veci mi sli a o to ake znamky som mala z matiky sa nikto nezaujima. A este toto- na strednej som mala spoluziacku co 2x prepadla ale vies preco? Lebo cez prazky sa miesto ucenia na reparat flakala. Neucila sa ani hodinu dokopy a chodila iba po vonku. Bolo jej to proste jedno. Ale preco by si to nemal urobit ty, ked tebe na tom zalezi a snazis sa. Mas aj doucovanie. Neboj sa nicoho a ak aj sa nepodari, NEVADII

sidaki

SADO, ja som prepadla v 7.rocniku a som zena! vies, aka to bola hanba??? teraz mam uz aj vysoku skolu vystudovanu. keby mi to niekto povedal vtedy, tak mu to neuverim. drz sa:-))

Sado

Potom vam dam vsetkym vedet..AAA velke dakujem vsetkym ktori mi pomohli ..fakt necakal ze ste tu taky super ludia som vas dlznik..

Sado

Sumer idem do 9..tak ale chapes ti to mas za sebou..ale vies je len par ludi ktori to pochopia tak jako ty..Potom budem us pre kazdeho 0..a to nechcem..ale diky..

Summer_

Sado necitala som prispevky tak prepac ak sa pytam na nieco, na co si uz odpovedal. V ktorom si rocniku? Vies ja som mala s matikou problem vzdy. Takze ta chapem. Nikdy som tomu nerozumela, chodila som na doucovanie ale aj tak mi to neslo do hlavy. Proste nie kazdemu ide vsetko, to sa neda, ale isto mas talent na ine veci :) Budem ti drzat pace na ten reparat, hlavne sa nestresuj, ked tam pojdes uvolneny, pojde ti to lepsie. A ak ho aj neurobis, svet sa nezruti. Hlavne si nic neurob, bola by to chyba. Nikto nema pravo sa ti smiat ak ho naurobis a kto sa bude je blby. A je lepsie nevediet matiku ako byt taky blby a vysmievat sa druhym. Hlavu hore :)) a aby som ta este trosku povzbudila, ja som matiku nikdy nevedela ako som uz spomynala a zmaturovala som na jednotky, a kto bude dnes zistovat ci som niekedy vedela alebo nevedela matiku? NIKTO.. Proste toto naozaj nie je zivotne dolezita vec.. drz sa

alzbee

sado: toho 24.-ho budem na teba mysliet:)) ja mam v utorok (18.-ho) skusku z botaniky a uz pojdem na nu tretikrat :D :D ani za ten svet ju neviem spravit :-/ a ked ju nespravim, tak ju musim prenasat do dalsieho rocnika..joooj, ja nestastny zemepaaaan :D :D