Ako sa da liecit mykoplazma a ureaplazma?

sewa

nedarilo sa mi dlhsie otehotniet, tak mi lekarka spravila test na ureaplazmu a bolo to pozitivne. a mala som ju cca 8 rokov! prejavy: pri kazdom styku som sa zodrala az do krvi. ked som s tym bola pred siedmimi rokmi u lekara, len mi povedal, ze nemam robit nic nasilu!!!! a tym to bolo akoze vyriesene. tak som si myslela, ze to mam z antikoncepcie /kedze mala v navode zmeny pH v posve,../, postupne som ju prestala brat a postupne nejako vymizlo aj to dratie do krvi..a zabudla som na tieto priznaky. az ma terajsia gynekologicka vyviedla z omylu.
tri tyzdne sme s partnerom brali antibiotika,doxyhexynal..nasledny test vraj nie je potrebny, jedine zeby som sa chystala na umele oplodnenie, tak je potrebny negativny nalez.
tak len dufam, ze sme sa z toho dostali, lebo ako tu citam, ze niektore ste boli viackrat liecene a ze sa to zvykne vratit..to ma vobec netesi, ja chcem uz kocikovat!! to mi len z tohto tu vyplyva, ze by som asi mala ist este na kontrolny test:(

glloria17

ja som nemohla otehotnieť,nemala som žiadne príznaky,bolesti.tak mi lekárka urobila stery a zistila ureaplazmy.brala som dva týždne aj s manželom ant.a vaginálny krém.po mesiaci od dobrania antbiotik mi robila kontr.ster a vyšlo negat.predtám sme boli v Tapolci v jaskyni sa kúpať,gynekologička mi povedala,že odtiaľ to ženy nosia,že ona by nikdy nevošla do takej vody,lebo vie,čo všetko tam je.

glloria17

aj my sme mali s manželom ureaplazmy.veľa som čítala nielen o nich,ale o chlamýdiacha mykoplazmach.dajú sa chytiť aj na kúpaliskách,stykom s kontaminovanými uterákmi,teplé termálne vody.

dada

aj ja som mala ureaplazmu vyliecili sme sa spolu s manzelom ak mi vie niekto odpovedat kedze je to pohl.choroba musim ju dostat len pohlavnym stykom?Nie je tam moznost ze to zostane v tele a tak su vysledky potom pozytivne?

Ivka 1

Na chlamydie zabera kombinacia : aloe +
propolis v tabletkach + cesnakove tablety. Aloe je harmonizátor imunitného systému (harmonizuje náš imunitný systém. Jeho úlohou je chrániť organizmus pred zmenami spôsobenými inváziou mikroorganizmov, ako sú baktérie, vírusy .
Propolis - má antibiotické účinky,pôspbí proti baktériám, choroboplodným hubám, plesniam, parazitom, vírusom (týmto sa líši od farmaceuticky vyrobených antibiotík, ktoré sú len antibakteriáne + majú negatívne vedlajšie účinky, čo propolis nemá)
Má protizápalové účinky. Podporuje novotvorbu poškodených tkanív.
Má analgetické = protibolestivé účinky.

Cesnakové tablety.
Cesnak kuchynský . obsahuje vitamíny A,B1,B2,PP,C,D, minerálne látky (železo, draslík, vápnik, jód, fosfor, síru, sodík) aminokyseliny, enzýmy, pektíny, látky podobné pohlavným hormónom, glukokiníny (látky, ktoré pomáhajú znižovať hladinu cukru u diabetikov), vzácny stopový prvok germánium (nachádza sa v žen-šeni a aloe. Moderné poznatky poukazujú na úlohu germánia pripodpore imunitného systému. Podieľa sa tiež na prevencii osteoporózy a nádorových ochorení- ako antioxidant )
Účinky: - silné antibakteriálne a antimykotické (proti pôvodcom infekčných ochorení- napr. Staphylococus, Salmonella, Shigella, Streptococus, Mycobacterium tuberculosis, Candida albicans a iné) Sú to veľmi priaznivé výsledky v čase, keď stúpa množstvo alergických reakcií na bežne používané antibiotiká.
Má protizápalové účinky
V tráviacich orgánoch brzdí nadmerné hnilobné a kvasné procesy, normalizuje črevnú mikroflóru, ničí choroboplodné baktérie a plesne, pomáha vypudzovať parazity, uľavuje pri bolestiach brucha spojených s nafukovaním a plynatosťou. Podporuje vylučovanie tráviacich enzýmov a tvorbu a vylučovanie žlče.
- Pomáha znižovať hladinu cholesterolu a zvyšuje jeho vylučovanie žlčou, spôsobuje tiež zrýchlenie odtoku žlče, a tým pôsobí preventívne proti žlčovým kameňom.
- Vplyv na črevnú peristaltiku závisí od koncentrácií cesnaku (nižšie dávky zosilňujú tonus črevnej steny a vyprázdňovanie urýchľujú, vysoké dávky ju brzdia a sú teda vhodné pri hnačkách).
- Pozitívne tiež pôsobí na srdcovo-cievny systém (rozširuje cievy, znižuje krvný tlak a podporuje krvný obeh, znižuje hladinu LDL cholesterolu a zvyšuje HDL, zabraňuje vzniku aterosklerózy, pomáha pri srdcových arytmiách).
- Antioxidačné – (obsahuje antioxidačný prvok selén) V poslednej dobe pribúdajú práce, ktoré dokazujú priaznivý vplyv cesnaku v prevencii rakoviny.
- Cesnak je tiež významné tonikum a geriatrikum vhodné na celkové posilnenie a povzbudenie organizmu.
- U diabetikov znižuje hladinu glukózy v krvi a zvyšuje vylučovanie inzulínu.
Dúška tymianová – tymian: Je to šľachtená forma materinej dúšky obyčajnej. Obsahuje - hlavne 3,5% silice, flavonoidy, 10% trieslovín, organické kyseliny, horčiny a tymianový saponín.
Účinky: - dýchacie cesty dezinfikuje, pomáha stekuťovať hlieny a uľahčuje vykašliavanie.
- tráviaci trakt- zvyšuje sekréciu žalúdočných štiav, čo je dôležité pri nechutenstve a slabom trávení, pomáha upravovať poruchy črevnej flóry a pôsobí proti črevným parazitom.

RNG

jedna z foriem chlamidie je aj bakteria bez bunkovych stien, tj nieco ako mykoplazma.
A ked pozries na temu chlamidie a najdes chlamidiu pneumoniae, zistis ze ta sa velmi tazko lieci, casto az roky a to kombinaciou 2 antibiotik a metronidazolu a NAC(pozri Vanderbilt, Wheldon protocol), tiez je to spomenute na tomto fore v "autoimunne choroby"