Meno Dáša??

severanka

MAJUSKA45698: veď píšem, že radšej by som dala Dášu ako čokoľvek z tých spomínaných mien...

:D

ja som ti len priblížila dnešnú situáciu...

jaj, a poznám dokonca aj jednu Elizabeth, ktorá má asi 8 mesiacov :D

Hmmmmmm

Hmmm,ja poznam dve Dase,no ale obidve su take,ze by ta utopili v lyzicke vody.takze uz len pre toto by som dasu nikdy nedala.A ani sa mi to meno nepaci.

MAJUSKA45698

Ale podla mna je oslovenie Dáška alebo Dáši celkom pekne nie? :) take jemne.. :) MYslim ze ozaj lepsie ako daka jeniifer.,,:)

severanka

MAJUSKA45698: vieš, každá doba má svoje módne vlny aj čo sa týka výberu mien...

ja teraz pomáham jednej známej s dieťatkom, chodím s ním aj na ihrisko a tak, troška von... a keď prídeme medzi ďalšie detičky tak tam počuť len mená ako: Vanessa, Sofia (to je mimoriadne obľúbené podľa mňa, lebo denne stretneme aspon tri rôzne Sofinky), Jennifer, Sarah, Nancy, Bryan, Nicolas, Simon, Roderic, a pod...

No ako podľa mňa to je katastrofa,t o by som vážne už radšej dala tú Dášu, ale áno, musím uznať, že Dáša je momentálne neatraktívne meno...

Ja osobne ak budem mať raz dcéru tak bude určite Kristína... a aktuálne sa mi začalo páčiť aj meno Sabína...

MAJUSKA45698

No ano ono to tu tak chodi ze niektore temy zaujmu viac niektore menej a niektore vobec... ale aj tie temy kt sice boli zakladane davnejsie sa aktualizuju ciize je to tu fakt rozne. :) Neviem este sa musim rozhodnut.. :)