Mega bradavky!

tali

ajaaaj! tak to je v pohodke! a je to aj pekne, take prsia :) prosto mas taky typ bradavky a hotovo. ak to teda nie je vpacene, tak don´t worry, be happy! :) a ak sa este aj chlapovi pacia, tak to uz niet co riesit :)
papa, idem spat

mialina

No tak ,,vpacene bradavky" nastasie nemam, som si to vygooglila a tie su naozaj uplne vcucnute. Ja ich mam skor take, ze ked si prejdem po dvorci cez bradavku, necitim skoro ziaden rozdiel. Nasla som takyto obrazok, tak nieo podobne mam

www.plus1den.sk

sa pozrite na to prave, tam je to dobre vidiet. A nepostavia sa mi ani v chlade, ani ked ma tam priatel chyta ani nic. A na gynde mi robila prehliadku, tak mi pozerala aj prsia ale nepytala som sa jej na to.

noemka

zartovala som:-)
ja ich mam niekedy vcucnute, ked mam cely den podprsenku a potom, ked ju dam dole, tak to vidim. no potom sa mi postavia, ci uz v sprche, ked mi je zima, ci pri vzruseni. mala by si sa spytat na gynde. a ked ti ich tvoj partner masiruje, tak ani vtedy?? lebo sa mi to zda dost cudne. nakoniec zistis, ze nie dvorec je problem, ale bradavka.

tali

no ja ti neviem... ak sa ti nepostavia ani ked je ti chladno, ani pri sex. vzruseni... tak skus si vyguglit ,,vpacene bradavky,,. ale neviem, ci je to tvoj problem, skus sa poradit s gynekologickou

mialina

noemka som si ista :) Mam 22 takze to naozaj viem a nestoja. Ani ked som s priatelom, mam ich akoby vcucnute dnu alebo co. Proste su uplne zarovno s dvorcom. :((