Môžu mi vybrať mandle na vlasnú žiadosť?

Príspevok v téme: Môžu mi vybrať mandle na vlasnú žiadosť?
Natalia_

Vysledky výterov z hrdla mam sice nagativne, ale mam vkuse mandle zapalene. Už ma to štve aj ten nepríjemný pocit v ústach stale musím žuť žuvačky. ORL mi povedala, že mam mandle zjazvené a robia sa mi tam čapy a vybrať mi ich nedoporučila, nechapem prečo. Už len kvoli tomu pocitu v ustach by som si ich dala vybrať, myslite, že mi to dovolia ak o to požiadam? Alebo musím mať nejake bakterie aby mi ich vybrali. ?

narkozka

chod inemu, vsak ked pises ze aj tak je hnusna...zdravie je prednejsie a ak ti to vadi tak nech ti to vyberie a ak nebude chciet tak znova inemu:) ved najdes hadam jedneho ochotneho:)

Natalia_

Aj som nad tým takto uvažovala, veď oni nemusia vedieť, že som už niekde na orl bola, zase by chceli kartu... To sa mi nechce behať. Inak raz som to takto spravila na internom bola som na preventivke a za rok som šla zase na predoperačne inde a keď sa ma pýtala či som už u nejakeho internistu bola ja že nie :-)

Natalia_

Ok skusim ist inde aj tak je ta lekarka taka nesympaticka a drza a neochotna... mne tam tie čapy už nie su vidno a ani nejdu vybrať, ale určite ich tam mam lebo jednu mandlu mam akoby napuchnutu stale. A ten zapal už 5 rokov nie je len tak.

usiko

no takze k tvojej otazke / poziadaj orl lekara o vybratie, ak nebude suhlasit, tak chod k inemu.....zdravie je prednejsie....

usiko

chod inemu lekarovi....ak sa ti tvoria capy, coskoro tam budes mat lozisko bakterii a hnisu /ak uz nemas, len to nevidno.../, no a tak sa ti budu bakterie dostavat do celeho tela.....

tiez som tam mala capy,stale zapalene, antibiotika uz nezaberali, loziska hnisu tam, kde nebolo vidno, teda ani vybrat sa tenm hnis nedal...pred 2 a pol rokmi som si ich dala vybrat v celkovej narkoze a urobila by som to znovu......problemy pominuli....

Strejdo

Ja mam ten isty problem. Ale opacny, doktorka mi radila, aby som si dat vybrat mandle, ale ja nechcem. No problem, ako ti pisem, ten isty. Rano neprijemne zapachajuce hrudky na mandliach, ktore si vyberam so spilkou. Nieje to pravidelne kazde rano, ale obcas.

Strejdo

Ja mam ten isty problem. Ale opacny, doktorka mi radila, aby som si dat vybrat mandle, ale ja nechcem. No problem, ako ti pisem, ten isty. Rano neprijemne zapachajuce hrudky na mandliach, ktore si vyberam so spilkou. Nieje to pravidelne kazde rano, ale obcas.