Može sa do mňa vystriekať ked.....

wawa

zabka, ak uzivas antikoncepciu uz viac ako 7 dni a zacala si ju brat v 1. den menstruacie, ano, mozes si v pohode uzivat sex bez inej ochrany, so vsetkym, co k tomu patri, do konca :)

niekto

no HAK rata stym ze sa do teba urobi vtakom pripade ma pearlov index (pravdepodobnost otehotnenia za rok )0,1-8% 0,1 idealne uzivanie 8 bezne uzivanie (sem tam zabudnuta tabletka, antibiotika ....)

zabka222

jaaa som si ho čítala=DD a tam je tiez napisane ze po 7 dnoch je ochrana...ale newem to či ked to berem a uz mam tu ochranu tak ci sa može do mna vystriekat=D

niekto

patrik nieje to tak ze ked to zoberie v prvy den cyklu (ci kedy ) tak ucinkuje hned inak ucinkuje az po tyzdni ?

zabka patrik ma pravdu precitaj si letak a dobre si precitaj ze co beries ;-)

Patrik@MU

Myslím, že ty nepotrebuješ našu radu...prečítaj si príbalový letáčik k Tvojej konkrétnej antikoncepcii...a ak si ho nedostala, tak zadaj názov antikoncepcie do googla a na internete nájdeš odpoveď! Trošku samostatnosti by nezaškodilo, veď žiješ v 21. storočí predsa. (Niektoré antikoncepcie sú také, že hneď po prvej tabletke sa môže partner do Teba vystriekať a na niektorých je napísané, že až po 7 dňoch)...veľa sexu prajem...:-)