Pracuje niektora ako letuska?

Príspevok v téme: Pracuje niektora ako letuska?
Letuška

ahojte, nabuduci rok budem maturovat, a stale som si neni ista v tom co chcem robit. velmi by som chcela byt letuska.
po anglicky viem slusne, na komunikativnej urovni, ale aj tak pojdem este do anglickej skoly na doucenie. mam 171cm, 55kg, som blondyna, uz som aj co to pofotila do casopisov, takze aj prijemny vzhlad sedi :)...velmi by ma to bavilo. a aj ucit sa nove jazyky, viem zaklady francustiny, spanielciny.

chcela by som vediet ktore spolocnosti su dobre, mate niekto skusenosti so spolocnostou ryanair ? a prosim ak je tu niaka letuska ktora lieta aj do USA - poradila by si ?

lietavka

dost casto lietam, a nezda sa mi toto povolanie moc atraktivne. v podstate su to casnicky v lietadle (bez tringeltu).
Praca nepohodlna, stale prechadzaju v uzkych ulickach, upozornuju, napominaju a skutocne ich obdivujem,ze musia mat veeelku trpezlivost,lebo obcas sa niekto nevie spratat do koze.
Niekto sa pytal ci moze byt aj letus.Austria airline ma aj letusov a dost hodne.
Ang je podmienkou, nestretla som sa , aby letuska nevedela ang.
Krasa nie je podstatna, skor aby bola prijemna a mila a TRPEZLIVA. Velky zadok nie je moc vhodny,cisto z tech. dovodov.
Videla som aj letusky po 40, napr. Kanada s tym nema absolutne problem.

bella1988

lost: nie letuš, ale steward :D

podla mna je to super robota ako brigada ale na dlhsie nic moc... skor pre mladych ludi co radi cestuju a su v pohybe je to zaujimave. aj financne velmi dobre ohodnotene.

ja studujem letecku dopravu v ziline a tiez by som si mozno chcela niekedy skusit robotu letusky :)

mami_63

ahoj kiki na,
precitala so si clanok v korzar.sme
velmi zaujimavy a takisto motivacny clanok cielavedomeho dievcata so silnou osobnostou.
Ja som Slovenka, matka zijuca v USA, moja starsia dcera momentale zije v Anglicku a zaujima sa o pracu letusky, mohla by jej dat urcite rady do zivota?
moj email: miklosik1049@comcast.net
vdaka za pomoc