dovolili by ste svojmu chlapovi si vyrazit s chalanmi na striptiz?

Príspevok v téme: dovolili by ste svojmu chlapovi si vyrazit s chalanmi na striptiz?
milovna

moj chlap isiel,bo jeden znamy ma rozlucku so slobodou a maju zajednanu limuzinu a stripterku.nieje mi bohvie co ,bo nemusim take veci,ale co mam robit?dovolili by ste mu to,mozem povedat ze aj ja som bola,ale tak chapete nie bohvie ako sa citim ze bude kukat na inu a bohvie ci ju aj nechytat.chcem vediet,ci ste take ze v pohode ze to beriete,nech si uzije alebo by ste mu zakazali

karioll

co je to bo?
nechapem co tu riesis.,ked ho budes na takychto blbostiach obmedzovat,velmi rychlo sa na teba vykasle

usiko

jasne, v pohode,...je to o dovere...a keby sa nieco stalo, myslim on a stripterka, aspon by si vedfela, na com si.... VEDELA BY SI, ZE HO MAS NECHAT....

Veronika1603

nas caka rozlucka so slobodou 5.septembra a dohodli sme sa ze nebude mat nikto z nas striptera ci stripterku...bolo by mi jedno keby sa len pozeral ale ze by sa okolo neho obsmrtala alebo chytala ho po tele tak to by som nezniesla,je to nechutne,proste niekto to znesie ale ja nie..

preconie?

a preco nie? ved keby chcel ist, tak pojde a ty o tom ani nebudes vediet. tiez som bola raz z kolegynami na muzsky stripziz a moj manzel o tom vedel. nevidim v tom problem...

Anicka1

Moj manzel mal rozlucku na disko a vtedy bol prave striptiz. Ja som ho s usmevom pustila a som neukazovala,ze mam aky strach... Ale vsetko bolo v poriadku,povedal,ze stripterka bola tucna... Ja som si to este zistovala co ako bolo,ale vsetko bolo O.K. Len mu netreba ukazovat,ze mu neveris

milovna

ved to je to ze ten zenich nevie o tom co ho caka ci nejaka stripterka.ma to byt prekvapenie od chalanov a to iste sme spravili aj neveste.bola to velika zabava.nebolo to ze oh teciem z neho,ale bavili sme sa.ale to sme mi zeny a neviem ako sa spravaju chalani.si zober ze toto urobia aj tvojmu chlapovi ked pojde na rozlucku.to je ta skurvenost,ze nevies co ta bude na nej cakat.no a ja sedim doma a len tak premyslam,ako sa bavia

severanka

ja by som s tým rozhodne nesúhlasila a ak by šiel, tak by mal prúser... asi by som netúžila ostávať s chlapom ktorý ide na striptíz... a inak, ja aj ľutujem tú budúcu nevestu, to keď sa takto bude mlj nastávajúci raz lúčiť so slobodou tak ja sa asi nevydám :D