Velmi vysoka...

Príspevok v téme: Velmi vysoka...
Freely

Ahojte:)
Chcela by som sa spytat, ako by som sa mala obliekat, aby som vyzerala opticky mensia. Mam 15 a 177cm, je to na zblaznenie, nenavidim svoju vysku. Je mi nanic, ziadna modelka byt nechcem. Kazi mi sebavedomie, pomaly kazdy chlapec je odo mna mensi a to sa mi pacia hlavne ti mensi chalani, takze mam smolu, vyzeralo by to velmi zabavne chodit s mensim. Raz som mala rande s jednym mensim a bolo to hrozne:(, nenavidim svoje dlhe nohy. Stacilo by mi takych 165-167 cm, ako maju zeny normalne, nie byt takato obryna, este v 15!! A najvacsi, priam panicky strach mam z toho, ze este narastiem. Kazdy vecer sa modlim, aby som nerastla, ked zacitim ze ma pobolievaju svaly chytam paniku, chulim sa do klbka, tlacim si kolena k hrudi, len nech preboha uz nevyrastiem. Moja najlepsia kamaratka je odo mna o hlavu mensia, ten rozdiel je vtipny, ale zial, pre mna velmi nie. Pokusala som sa s tym zmierit, vsak kazdy je nejaky, ale nejde to, proste nejde, tak velmi tuzim byt mensia, ani si to neviete predstavit.
Okay, som sa mierne rozpisala, potrebujem len radu ohladne tej prvej vety.
Dakujem

jankaaaaaaaa

ved ja nepisem ze teraz nizke baby su neviem co preboha :D ved ja chapem ze niekomu sa pacia, ja natom zle nic nevidim . len pisem ze MNE sa nepacia. a keby som bola muz tak by som si vybral-a vysoku zenu. ale to pisem len o sebe. nepisem ze nizke zeny su zle skarede a neviem co :D

vejva

Inak este musim dodat ze vzdy ked sa spusti hadka tak to koli vam nizsim lebo hnet zacnete narazat ze sme vysoke zirafky.Vysoke sa ako prve nikdy nezmienia o malickej ze je ako trpazlik proste ju to nenapadne tak neviem preco to vy hnet takto riesite ze je Zirafa.Teraz je pravda ze asi si zacala ty jankaaa ze sa ti nizske nepacia tak to tiez nieje pekne a nech to rozhodnu chlapi kt.mame

silvikh

silvikh:e ste raz zopakujem, pisala som ze MNE nepripadaju take a take zeny sexy (aj ked lesba niesom) .. smaozrejme ze kazdemu pripada sexy nieco ine. tak ako niekomu vobec nepride vysoka zena sexy.. je to normalny osobny pohlat..
ale ako dodam este raz, pre zakomplexovane vysoke zeny: vysetky modelky su vysoke a jena zo zakl, poziadaviek na modelku a missku je VYSKA! :D

vejva

no nizske tu pisali zeby cheli byt vysoke a vysoke ako autorka temy zeby chcela byt nissia.Tak sme to pekne otocili na ruby

jankaaaaaaaa

ten prispevok som napisala skor ako som precitala ten co si pisala.. a pisala som to skor s takou davkou vtipu (este aj smajla som tam dala)..
silvikh: pisala som to zo srandy, az taka sebavedoma niesom ze budem o sebe tvrdit ze som sexi dobreze ne aj v teplakoch :DD

vejva

Pozrite sa baby mate priatelov ak ano asi su spokojny s vasou vyskou nie tak co tu riesit a vzdy vravim ak chlap necha babu koli vyske tak je dili a nestal za to len ako citam tak sa ani necudujem ked sa tu uz baby vedia pohadat ktora je krajsia xi xi inak nechcela som az tak vyletiet len som sa rozculila ako mozete porovnavat vysku ze ktora je krajsia a tak....

mataBB

este aby som to upresnila...nenosim vysoke topanky preto, aby som bola vyssia..ale preto, ze sa mi to paci..paci sa mi taky sklon nohy, a samozrejme ze to vyzera lepsie ako baleriny a zuzi mi to opticky stehna..pretoze s tymi nie som spokojna..aj ked nosim aj baleriny obcas...ale moc nie..lebo na moju nohu je to prilis rovne