POMOOOOC FARBA NA VLASYYYY :´(

Príspevok v téme: POMOOOOC FARBA NA VLASYYYY :´(
ou maj gat:(

ahojte. mala som spinavo blond vlasy,predtym som si ich nafarbila takou gastanovou az bordovou farbou ale skoro za par tyzdnov sa to zmylo.teraz som si doma farbila na blond jasne vedela som ze to az tak dobre nechyti ale dost dobre to chytilo.teda pri koncekoch blond inak taka trosicka tmavsia...dnes som si umyla vlasy a pri koncekoch uz mam moju povodnu(vyzera to strasne) ...neviem ci za dva dni mi to vyrastlo trochu ci co.no problem je v tom ze som si dost neskoro uvedomila ze si vkuse budem muset konceky odfarbovat.chcem to dat na tmavsiu teraz aby nebolo az tak vidno ze mi t vyrasta. chyti mi na blond vlasy hned nejaka tmavsia???nie cierna ani hneda len tmavsia...v tej farbe bol aj ten blby zosvetlovac....pls poradte. ale nepiste ze mala si ist ku kadernicke to mi je jasne ale stalo sa....ani to ze som mala nato myslet skor ale aj to mi je jasne. pls poradteeee.

ou maj gat

ozaj na nejake stranke som citala ze acylpirin zmiesany s vodou vytiahne farbu na povodnu.ale to asi urcite len z tmavych vlasov....skusal to niekto???

ou maj gat

ozaj na nejake stranke som citala ze acylpirin zmiesany s vodou vytiahne farbu na povodnu.ale to asi urcite len z tmavych vlasov....skusal to niekto???