Kočky prosím o radu s make-upom...

Príspevok v téme: Kočky prosím o radu s make-upom...
Scherylll

Nedávno som objavila túto stránku a fakt som si ju zamilovala, je to fajn, že sa tu dajú nájsť rady a skúsenosti na akúkoľvek tému... Chcela by som Vás poprosiť o radu ohladne make - upu. Zháňam dobrý make - up s púdrovým efektom, taký na normálnu až zmiešanú pleť. Používala som Maybelline wonder finish, ibaže ten už nie je dostupný v drogériách a zháňam zaň adekvátnu náhradu. Vopred ďakujem za Vaše rady.. :)

levanderka

misel a kryje dobre?lebo mam ten isty problem, vyhadzanie z make upu a supinky ale nech aj kryje, zislo by sa :)

mnamka257

dobry je pudrovy make up od loreal, na vrchu ma taky stetec.je ale trochu drahy...inac aj ja strasne milujem tuto stranku

MMMaruska

ja používam len puder od GOSH, ale ak by som siahla po make-upe tak asi od MAX FACTOR Miracle touch! Podla mna má skvelú konzistenciu, je neviditelný... mala som ho len dva razy (vzorka) ale bol úplne dokonalý!!! Mám raz suchú raz mastnú pokožku a bol moc fajn, nerobil mi šupinky a čo sa týka lesku tak ok večer si už žiadal puder:)

misel711

ja mam asi tyzden make up od essence... vola sa pure mineral powder make up.. je uplne super, cely den sa nelesknem a hlavne nemam pocit ze mam na ksichte omietku.. kupis ho v niektorych dmkach a stoji okolo 4 eur!!!!!!! (lacny a stoji za to.. mne sa z vacsiny makeupov robia vyrazky alebo take supinky...z tohto nie)

agni

ahoj ja pouzivam od manhattanu make-up a mne neuveritelne vyhovuje...mam problemy s pletou a on je antibakterialny...myslim, ze sa aj menem lesknem ak vobec : )