Co vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi vyrazka?

Príspevok v téme: Co vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi vyrazka?
Natalka077

Baby coo vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi velka vyrazka?? mne najcastejsie na cele alebo pri nose.. niekedy to mam take napochnute aj 5 dni boli ma to a vyzera to blbo taka hrca.. :(( nejde to ani zakryt mejkapom ... plet si cistim rano aj vecer pomaha mi to .. ale aj tak sa mi niekedy vyhodi takato nechutna vyrazka . Mozno to suvisi aj so stresom alebo tak ... Mate daky rady co s tym?? Nechcem to mat hlavne ked sa mam stretnut s kamaratom alebo taak.. sak viete no :) dakujem za kazdu radu ...

miauuuu

cas :D
a inak poslednou doobu som zistila ze ked si na ňu dám makeup tak sa tak vysusi mne to celkom pomáha poprípade na noc si dám nato zelenú masku od herbalife to používam vzdy ked nejake sa mi vyhodia alebo aby sa mi po čistení pleti nezapalili nejake

Sofí :D

ahoj :) určite použi tea tri oil vážne to pomôže aj ked to trochu viac smri .... daj si ho na vatovu tyčinku a trochapridrž :) alebo zubná pasta daj si ju už ked si v pyžame alebo ak sa ideš učit :) nikto ta nevidi a aj tak si doma :) alebo potom su dostat na to aj rozne mastičky .. a už aj existuju aj take pasiky ktore si daš cez noc a ono ti to nejako sa spravi :DD alebo ak je to naoyaj take vážne určite chod ku kožnému :) Počula som aj že akne sa da odstranit aj lejzrom :) ja mam tiež problem s vyražkami ale nie až tak velkz ak sa mi vyhodi nejaka vyražka tak mi to pomaha :) ak ti nič nezabera bude to aj stravou :/ ak ti je vyrazkz az velmi vidno tak skus korektor alebo BB cream :) tak prajem ti vela štasia :)

999coc

Na zapalene vyrazky bazovy krem je to najlepsie co poznam a je to bez chemie ked ze mi ho miesa doma moja mama. A aby som im predchazdala kokosovy krem, neverila som ze mi na moje pory este nieco pomoze, skusala som vsetko vichy, nivea, garnier, ... a neviem co vsetko a potom som sa nahodou dostala k tomuto zazraku ani som to povodne nekupovala na pory len som zatazena na vsetko kokosove a za par dni ani nie pravidelneho natierania som si vsimla ze okolo nosa sa mi zacali stahovat pory a zacala som sa kremovat pravidelne a okolo nosa uz nemam nic, na nose su uz na ustupe a na brade tiez a to som neminula este ani cele balenie :-)

sisulka

DIEVCATA A CHALANI HEHE bude fajn .. najlepsie je aj tak cista voda na vsetko ... to pomaha najviac.. a nechytaaat si tvaar spinavymi rukami .... :) to je moja radaa ... byt cistotna znamena veela.. cistota neni otom sa namalovat ale byt cista proste .. skuste ... to zabera

llllllll

ja si potriem vyrazku cesnakom. niekolkokrat za den ale len parkrat lebo to dost drazdi a je to silne. ale dost to pomaha

zuzic

co si myslite o tej zubnej paste? viacerym to pomaha no mne sa o zda take brutalne ked to tak stipe...mam citlivejsiu plet tak preto sa pytam ci neublizi...