Hľadá sa deodorant bez hliníku

Príspevok v téme: Hľadá sa deodorant bez hliníku
kiki na

Prosím, nepíšte sem tí, ktorý považujú tú vvec s hliníkom za blbosť! Alebo ak sa už neudržíte, tak slušne a neutočne. Ďíky :)
..................................................................................
Istý čas som používala len prírodne dezodoranty, ale v poslednom čase mi ich vôňa začala liesť strašne na nervy, stále ten istý základ (ale inej prírodnej kozmetiky sa nevzdávam:) , a drahšie čo by mohli voňať inak si bohužiaľ dovoliť nemôžem.... tak hľadám niaky deodorant bez hliníku, hociakej značky, ale hlavne nech tam nie je aluminium alebo aluminium chlorohydrate, tak baby vytiehnite vaše spreje či guličky, omrknite zloženie a ak niečo mne vyhovujúce najdete, píšte :) Ďakujem :)

kvEEEtinkAA

lenkaaaaaaaa a sharon55 ja ties pouyivam kristal.je to deo femme nasla som ho na nete.je to deodorant ale maju aj gulicku aj sprej.no ja mam ten deodorant.je bes chemikalii,aluminia,alkoholu,parabenu ci co to je a neviem.vsetko maju na nete.pouyivam ho uy mesiac a paci sa mi ye po noom vobec nesmrdim.

sharon55

chcela by som sa opýtař gingerovej,čo je to ten obyčajný kryštál,mohla by si napisat o nom niečo viac?absolutne nemam predstavu,či je to spray,či guločka...dakujem

4k1n0m

deodorant adidas je super :) maju ho napr. v DM-ku, rozne vone, vsetky velmi prijemne. ja pouzivam taky ten v sklenenej flasticke (body fragrance) a mam aj klasicky sprej - existuje aj take male balenie, vyborne do kabelky :) ale to male som doteraz videla len kdesi v madarsku a uz sa pomaly mina :(

pravealoe

Pouzivam deodorant, ktory nielenze neobsahuje hlinikove soli, ale aj napomaha prirodzenemu procesu potenia, cim dochadza k detoxikacii organizmu. Navyse prijmne voni, nezanechava stopy na ciernom obleceni, pot vobec nezapacha, lebo aloe ma antibakterialny a antimykoticky ucinok. Dokonca deo pouzivam na stvrdnute lakte a paty, zmaknu. Taktiez je dobry po oholeni podpazusia, ci noh. Upokoji pokozku, a da sa pouzit aj na alergicku reakciu, utlmi neprijemny pocit a komarov zas odpudzuje.

frantiska

Vichy delá tuhý deodorant i kuličku bez hliníku, dále Bioderma a La roche - ten ale ještě není k dostání v ČR. Sama používám Vichy tuhý deodorant a je bez parfemace a je opravdu účinný.Stojí kolem 250 Kč, přes internet se dá sehnat asi levněji.

kiki na

+ ešte obsahuje výťažok z morských usadenín, výťažok z ustricových ulít (aj ja som pozerala ako puk) :D no čo už , aj malá radosť je radosť, že :D