Hľadá sa deodorant bez hliníku

Príspevok v téme: Hľadá sa deodorant bez hliníku
kiki na

Prosím, nepíšte sem tí, ktorý považujú tú vvec s hliníkom za blbosť! Alebo ak sa už neudržíte, tak slušne a neutočne. Ďíky :)
..................................................................................
Istý čas som používala len prírodne dezodoranty, ale v poslednom čase mi ich vôňa začala liesť strašne na nervy, stále ten istý základ (ale inej prírodnej kozmetiky sa nevzdávam:) , a drahšie čo by mohli voňať inak si bohužiaľ dovoliť nemôžem.... tak hľadám niaky deodorant bez hliníku, hociakej značky, ale hlavne nech tam nie je aluminium alebo aluminium chlorohydrate, tak baby vytiehnite vaše spreje či guličky, omrknite zloženie a ak niečo mne vyhovujúce najdete, píšte :) Ďakujem :)

kiki na

ahojte baby, tak moja výprava nakoniec skončila úspešne :)
bola som v dmke, nevedela som nájsť ten sprej čo spomínala katka, tak som začala obzerať zloženia všetkých deodorantov, už som začínala byť zúfalá, lebo všetky obsahovali aluminium chlorohydrat, všetky od baley po dove.... ešte som pozerala aj radox, najprv som si myslela že neobsahuje, ale potom som tam našla aluminium sylicohydrate (alebo niečo také+ ešte dimethicone (silikón), tak som ho nekúpila, veď hliník je vždy len hliník :)
Ale nakoniec som si pozrela horný regál.... čo bola posledná nádej :) a našla som tam Niveu fresh natural, 5x prezerám zloženie a žiadny hliník, tak som sa šťastná vrátila domov , spokojná s nákupoM:)

lizanka

sprej Fa Natural and pure s vonami roseflower(ruzovy-moj oblubeny, teraz pouzivam) alebo citrus(oranzovy-neodporucam, vonia ako cistidlo na zachod). neobsahuje hlinikove soli

gingerova

Ahojte, aj ja som dlho hľadala antiperspirant/dezodorant bez hliníka a nakoniec som našla, je to obyčajný kryštál,ktorý kúpiš buď na nete alebo aj v lekárni, neobsahuje žiadne chemické ani konzervačné látky,žiadne farbivá, žiadny alkohol, je na báze prírodných minerálnych solí. Takže vrelo odporúčam...používala som aj dezodoranty z prírodnej kozmetiky, ale to vôbec nepomáhalo, len som mala dobrý pocit z toho, že neobsahuje hliník..keď by ste potrebovali viac info, kľudne napíšte

preDatelinku

mas pravdu deo prekryva iba pach potu a anti zabranuje,ale precitaj si co obsahuje obycajny deodorant aj ten obsahuje hlinik!to je to! anti urcite obsahuje viac hliniku ale aj deo obsahuje hlinik !

datelinka

nemylte si deodoranty s antiperspirantami!!!
deodoranty maju za ulohu prekryt pach prijemnou vonou, antiperspiranty maju zabranit poteniu. a tam je samozrejme obsiahnuty hlinik.
v deodorante nema opodstatnenie pritomnost hlinika.

mnamka257

zajdi do dobrej drogerie-napr. do dmky -a zacni pozerat zlozenia.a ked nic nenejades zajdi do nejakeho obchodu s prirodnou kozmetikou a spytaj sa tam