sexuálne obťažovanie -pomoc

Príspevok v téme: sexuálne obťažovanie -pomoc
jakasa

Mám dievča, má 17 rokov, je mentálne retardovaná - na úrovni 6-7 rokov. Berie lieky na potlačenie hormonálnej činnosti, potlačenie agresivity. Mám ju v pestúnstve od jej 13 rokov. Začala mi však obťažovať a sexuálne napádať iné deti - aj dievčatá. Mám pocit, že sa stáva nebezpečná pre svoje okolie. Neviem čo s tým mám robiť, prosím poraďte....

alzbee

Zialbohu, psychiatra nepoznam ziadneho, ale mozno, ked sem napisete, ze odkial ste, tak vam niekto poradi.
Ale ako sa hovori, tak topiaci sa aj slamky chyta a tak ma napadlo, ze vyskusajte napisat p.RNG-je to vzdelany clovek a hadam na vsetko ma odpoved:) odporuca rozne prirodne doplnky, tak mozno by aj vam pomohol, odporucil by nejaky pripravok, vdaka ktoremu by nebolo vase dievca take agresivne... sem mu pisu ludia otazky: www.zdravie.sk

jakasa

Veď chodíme k psychiatrovi a mám pocit, že úplne zbytočne, všetko sa len zhoršuje a lieky užíva. Neviete o dajakom dobrom psychiatrovi? Ja neviem či nedôverujem tomuto alebo už všetkým psychiatrom.

alzbee

Myslim, ze najlepsiu radu ziskate od psychiatra...byt na vasom mieste, tak sa idem s nejakym porozpravat a snad vam poradi, ako postupovat. Mozno by jej aj nove lieky predpisal.drzim palce a vela sil prajem...