Myslite ze shudnem ak po 17 uz nejem nic iba pijem

sade8

otazka
nemas sa za co osúravedlnovat,to je normalna vec, ja si myslim ze je to urcite dobre, aj ked nie som nejaky odbornik na vyzivu

Otazka?

ahojteeeeee- neviem ci to teda patri do tejto temy, no zaujimalo by ma, ci pri narovnani metablizmu, resp.. zrychleni moze byt aj to, ked chodievam kazde rano hned ako vstanem na velku, viem blba otazka, no dost dlho to tak nebolo a ked som sa zacala tak normalne stravovat uz to ide a citim sa tak lespie. ak je to hlupost orpsavedlnujem sa, ja len ze ci sa mozem zacat tesit ze uz robim pokroky:)

sway

Ahoj nadia317-aktivna mamicka:-) Tak ako sa dari?Ja mam mail uvedeny tu,staci ked kliknes ma moj nick..Ja som len chcela pozriet na tie tvoje stehna,lebo sa mi to nezda,zeby si ich mohla mat tucne alebo prehnane svalnate:-)Aj fotky tvojho baby si rada pozriem..Inak ja ti mozem poslat fotku,len postavu v plavkach neviem,ci najdem - ja neznaasam fotenie,lebo vzdy vyzeram blbo:-))

nadia317

Ahoj sway
Tak mi posli tvoju mailovu adresu.Poposielam ti nejake fotky.Aj malu ti ukazem..:-D a aj ty mi mozes poslat tvoju.:-D

karioll

nie je zac,som rad,ak som pomohol nielen tebe,prajem ti dlhy zivot bez chorob,ale nezabudni,aj srdce je sval a potrebuje oddych

sway

Ahoj nadia,ak chces posli mi fotku:-)Pri velkosti 36 nemozes mat zle stehna,jedine ak by si mala velmi utly hrudnik:-)

nadia317

Karioll
Budem si veru musiet zabezpecit nejake vitaminy a doplnit ich do organizmu.
Dakujem pekne za vsetko..:-D

karioll

nadia317
ok,zazvor nepoznam,ocot by sa nemal pit.podla mna by si mala zvolnit tempo,naozaj kazdy den sportovat nie je ok,krce mozu byt z nedostatku magnezia,sodika,draslika,ak sa dost potis pri cviceni,musis jest normalnu kuchynsku sol nacl.magnezium je dobre bud sumive,alebo magneb6,2 hodiny pred a po uziti nemozes jest ani pit ziadne mliecne vyrobky

karioll

sway
ok nie je zac,len orechy su najcennejsim zdrojom nenasytenych mastnych kyselin a urcite vies ze myslim natur a jedia sa po stipkach,nie hrstiach napriklad na den ti stacia 4 para orechy a to je uplne zanedbatelne mnozstvo tuku