Myslite ze shudnem ak po 17 uz nejem nic iba pijem

nadia317

Karioll
Tak dakujem!Vsak si to skusim premysliet a zmenit trochu.Musli si dam radsej na ranajky a na desiatu 2 tie chlebiky so zeleninkou.Na obed si dam vzdy min. mnozstvo prilohy a radsej bielkovinu a zeleninu.Na olovrant jogurt alebo ovsene vlocky 40 g s mliekom a veceru celozrnny rozok so syrom a zeleninou alebo tie chlebiky, suchariky.A vecer pred telkou si mozem dat 2 tie psenicno razne chlebiky, ci radsej nie.Len zeleninu.

karioll

nadia
ja to tak presne neviem,iba to co som ti napisal,cvicit kazdy den je blbost,mysli na srdce trosku,aj to si musi oddychnut,som rad,ze si sama prisla na to,ze posilovanie nie je dobre pre zenu aspon mozes druhy krat selektovat vselijake"rady" v casopisoch.to co som ti napisal ak budes dodrziavat ,uvedom si,ze to je jedina cesta k zdravemu zivotu .drzim palce a neber vsetko moc vazne,lebo sa z toho zblaznis:(

nadia317

Ahoj karioll
Dakujem ti pekne za rady a ze si sa kvoli mne ozval. :-D
Vies ide o to,ze ja sa takto stravujem uz vyse roka a schudla som 12 kg tymto sposobom.Takyto jedalnicek a sport k tomu.Hlavne toho kardia vela.Citavam tie caopisy a aj to mi pomohlo ako sa stravovat a hlavne spravne cvicit.
Myslela som,ze to robim spravne, no ked mam stale tie chute, tak asi predsa len tam bude niekde zadrhel.No dolezite je,ze sa mi podarilo vymakat postavu s minimom tuku.Len stehna mam bohuzial svalnate a nedaju sa mi moc vyrysovat.Cez boky mam 88 cm.No mam to asi z toho behania a z drepov,ktore som robila s 5 kg cinkami..Ja krava..:-DD Inak som v celku spokojna.Viem ale,ze ked uz nebudem mat tak vela casu na cvicenie,tak nebudem mat predsalen kde palit tie sacharidy,co mam v jedalnicku navyse.A tak to treba trosku zmenit.Vedel by si mi zostavit nejaky jedalnicek,aby som nemala vycitky, ked nebudem napr.jeden den cvicit?

nadia317

Sway
Dakujem za radu.Ja tie musli nemavam tie sladene chrumkave, ale len tie sypane,kde sa obcas nachadza aj susene ovocie.No a tie chlebiky su tie pufovane ryzove alebo psenicno-razne.Jeden kus ma 38 kcal.Nepapavam pecivo ani chlieb,lebo ma to nafukuje a citim sa potom plna.Samozrejme,ze papavam aj jogurty a acidko si obcas dam.No a na obed to nie je stale to iste.Varim roznorodo aj kvoli malej.Raz za tyzden je aj sladke hlavne jedlo ako zemlovka,ryzovy nakyp,sulance a tak.No to si dam len trosku.Varim aj rozne zapecene cestoviny s brokolicou,karfiolom alebo cukinou.Takze vecer pred telkou ked mam hlad si mam dat radsej salatovu uhorku,rajcinu alebo hlavkovy salat?ziadna mrkva a ziadne jablko?No ja ked som si ratala kalorie na den, tak mi to vyslo 1500 az 1600 kcal.Tie musli si davam okolo 40 g na porciu.a kedze denne palim min 600 kcal.Myslim,ze je to akurat.

makicka

JA som schudla teraz za 4 mesiace 17 kilogramov, vďaka pravidelnej stravee a športu..:)..najviac mi pomohol tanec, ktoremu som sa konečne začala aktívne venovať, a denne behávať, cítim sa oveľa lepšie, a moje sebavedomie odteraz nemá hraniíc:P...

karioll

nevidim nikde ovocie,orechy,cesnak,cibulu,paradajku(kvoli lekoptinu)acido,biele jogurty(probioticke kultury),kyslu kapustu(antiviroticky a protirakovinovy stit).obcas hovadzie maso.inac sa mi to zda ok,az na to,ze bielkovin by malo byt 0.8g na kilo vahy,viac je velka zataz na oblicky.to mi povedala minuly mesiac nefrologička,ked kvoli narastu svalov dcerin spoluziak uvazoval o nejakych susenych bielkoch.blbe na oblickach je,ze az ked zacnu boliet a zacnu problemy su v stave,ze uz sa nedaju vyliecit

sway

Plus ku kazdemu jedlu salat z uhoriek a listovej zeleniny,ta zelenina nema vela cukru,cize to neratam.Asi povies privela bielkovin,lenze to u mna nebolo bezdovodne..
Normal chudnucim babam by som odpurucila okolo 1g/kg najviac 1,5g/kg pri lepsom svalovom zaklade.Viac je zbytocnych.

sway

Len na porovnanie tu je moj jedalnicek,kedysi som si to pisala.Jasne,ze zavisi kolko tych vlkociek zje..
R Ovsene vlocky Emco 30g
Mlieko 100ml
D Chleb tmavy 40g 1maly platok
Syr Eidam 30%
O Kuracie prsia 75g
Ryza 25g
O2 Kuracie prsia 75g
Ryza 25g
O Cottage cheese Meggle 90g pazitka
Knuspi 3 platky 22,5g
V Tuniak vo vlastnej stave 80g
Knuspi 2 platky 15g
NV Bielka 5
Knuspi 2 platky 15g
Total=sacharidy120,84g,bielkoviny 102,90g,tuky15,92g
Co si o tomto myslis?len ma to zaujima:-)Lebo ja som sa stravou zaoberala z hladiska sportovej vyzivy,nie zdravia.