Myslite ze shudnem ak po 17 uz nejem nic iba pijem

nadia317

Sway
Ja som tie tabletky vlastne ani nikdy neuzivala,len o nich viem,ze su dostupne.
Pijem len tu kavicku slabu a ten zeleny caj.No nie vzdy.Ked potrebujem precistit organizmus a to ma vtedy fakt ze precisti..:-DD Kedysi som uzivala mesic L-carnitin.Bolo to asi pred rokom.Vtedy som este chudla po porode.A potrebovala som trochu urychlit spalovanie pred letom.No na vahe som vtedy schudla len kilo a pol.No na obleceni to bolo vidiet viacej.Asi preto,ze svaly su tazsie ako tuk.No myslim,ze by som to aj bez toho zvladla,ked je dodrzana dietna strava a pravidelny trening.Teraz mam 51- 52 kg, ale uz sa tou vahou az tak nezaoberam.Aj ked moj sen bol vzdy mat 50 kg.No uz som matka,tak to ani nie je take podstatne.Radsej byt vysportovana a zdrava ako vychrtla nasilu a mat zdraotne problemy.a ty chudnes, alebo aj sutazis?

nadia317

Karioll
Dakujem.A co by si my poradil, aby som nemala chut na sladke.Ja ju totiz mam,ale snazim sa ju potlacit tym,ze na to nemyslim a zamestnam sa a sladkosti schovam z dohladu a tak ma nelakaju.My vlastne ani moc take veci nekupujeme.Len malej obcas zele cukriky alebo Kinder cokoladky a piskoty.No ked peciem a to asi kazdy vikend,lebo ma to strasne bavi, tak potom trpim robim vsetko,len aby som sa k tym kolacom nedostala.Dokonca ich aj balim manzelovi do prace pre kolegov..:-DD

sway

nadia317 citala som ,co si popisala,ides nato celkom dobre:-)Len naozaj sa vyhybaj tym kulturistickym radam,ono to moze niekedy viac uskodit ako pomoct.Ked pijes slabu kavu nic tym nepokazis,ale na tabletky sa pred cvicenim vykasli.Je lepsie mat dobru prirodzenu formu ako podavat super vysledky,ked si nakopnuta kofeinom alebo inym stimulantom.
Ja si davam kofein iba vo faze chudnutia, pretoze ma aerobne cvicenie maximalne nebavi.Toto trva mozno tri tyzdne a potom vysadim,lebo si telo zvykne a straca to aj na efekte.Kavu vobec nepijem.
karioll kulturistika je jednoducho extremny sport a na sutaziach vidis vysledky tvrdej driny,velmi prisnej stravy a v neposlednom rade ucinkov anabolickych steroidov;-)

TICO

Ak chodievaš spať o 20-tej, alebo 21-vej hodine, a vstávaš o piatej ráno aby si stihla východ Slnka, tak jedz posledné jedlo o 17-tej hodine. Ak chodíš spať o 23-tej, tak ho zjedz do 19-tej, alebo do 20-tej. Po 20-tej hodine by som už neodporúčal jesť. Ale rozhodne neodporúčam chodievať bežne ( čiže možno denne ) spať 5 a viac hodín po poslednom jedle. Bude sa ti horšie zaspávať a budeš hladná. A to nie je príjemné pred spaním. A mimochodom, ak chceš schudnúť ( chceš, či práveže nie ? ), tak by som volil úplne iný postup ako ten, ktorý hlása "Nejesť po 17-tej hodine".

nadia317

Karioll
Ja si praveze uzivam sport az velmi.Kedze som cely den s dcerou na materskej sama, tak potrebujem niekedy vypnut a odreagovat sa.Tak cvicim,ked mala spi, alebo behavam,ked je manzel doma.Nastastie to akceptuje a vie,ze je sport pre mna ako droga a ked ho nemam,tak som z toho nervozna.Niekedy mam aj taky pocit,ze ked nebudem jeden den cvicit, tak priberiem.Pritom teraz sladke vobec nejedavam.Robila som aj babovku aj palacinky a odolala som tomu.Vobec som si nedala.No citim sa lepsie,ked idem spat uplne znicena aj fyzicky aj psychicky.No to uz asi potrebujem ist do prace,aby som mala aj ine starosti a pracovala na sebe viacej dusevne ako fyzicky.Teraz sa moc sledujem a zaoberam postavou a kaloriami.Uz aj mala je zo mna zblbnuta.Cvici brusaky,biceps, drepy a stale tancuje a blazni sa.takze som sa viacmenej nechcela s tebou hadat kvoli takym nepodstatnym veciam.Clovek sa predsa uci cely zivot.

karioll

nie je zac ked to bude aktualne daj vediet,napis mi na karioll@zoznam.sk a do tyzdna ti to vybavim,treba iba ziadanku od lekara

karioll

to je skoda,jeden spickovy detsky ortoped je moj dobry kamarat a chodim k nemu so svojou dcerou.mozem to samozrejme vybavit ale ked je to pre teba bezpredmetne,je mi luto