Zinok na rýchly rast vlasov a akné?

Príspevok v téme: Zinok na rýchly rast vlasov a akné?
Livia.L

Mám vlasy dlhé po lopatky ale chcela by som ich mat ešte dlhšie za kračú dobu a počula som že zinok je na to dobrý,že urýchľuje rast vlasov a je tiež dobrý na akné,a chcela by som vedieť že ked ho začnem brať za akú dobu sa to prejaví(narastú mi od neho vlasy za mesiac aspom o 1 cm?) za odpovede vopred dakujem

Miloslava

Ahojte,

prosím vás, je pravda, že užívanie zinku spôsobuje chuť do jedla, resp. môže sa od neho pribrať? Vopred ďakujem za odpoveď.

vanillka

Az na to, ze pokial ma telo zinku dost a začneš ho dopĺňať "len tak", bude ti pekne zle, začneš zvracať, pretože je to pre telo prebytok. Takze pozor, síce to je len vitamín, ale kazdy prebytok ma aj svoje negatíva.

kuceravsbruneta

Zinok naozaj pomáha, sama to mám overené a každému by som len odporučila. Na začiatku leta som začala užívať zinok, pričom som sa dala niekedy cca v tej dobe aj ostrihať. Teraz to sú už 3 mesiace, čo ho každý deň pravidelne užívam a vidím výrazné výsledky :) Odvtedy čo som sa strihali (nepreháňam ani nezveličujem) mi narástli o 6 cm :) k tomu mi aj výrazne zhustlo a stmavlo obočie + mihalnice. Moje nechty sa z naozaj lámavých nechtíkov premenili na silné hnáty :)) akné som mala len pubertálne a v tej dobe mi už mizlo, ale aj tak mi to znateľne prečistilo pleť
Viem, že na každého sedí niečo iné ale fakt ak môžte skúste to, za skúšku nič nedáte :)

XXB7

Za mesiac cca narastie 1 cm, s tým nič neurobíš,A niekomu keď narastie do určitéj dlhej dlžky,tak potom to zastane, a ide pomaly.

XXB7

Za mesiac cca narastie 1 cm, s tým nič neurobíš,A niekomu keď narastie do určitéj dlhej dlžky,tak potom to zastane, a ide pomaly.

kika_kika13

Dobrý deň ja som sa dala pred mesiacom ostrihať po ramená. Teraz toho lutujem. Neviete čo mi pomôže aby mi rýchlejšie rástli vlasy? V septembri je škola a ja by som chcela mať vlasy dlhšie aspoň o pár cm. Odporučil by mi niekto prosím nejaký prípravok, vitamíny, olejčeky alebo niečo čo na 100% funguje? Prosím

rancid

Ahoj, môžem odporučiť Triaktivin buď šampón alebo tónikum. Sú perfektné :) Používam šampón a kúpila som si ho na stránke Pilulka.sk + si vieš uplatniť zľavu s týmto kupónom -odkaz odstránený- :-)

sonka656

ja som cisty zinok nemohla jest bolo mi zle na zaludok, mala som krce, kupila som si vitaminy kde je aj zinok okrem inych amitamin® Hair Plus a uz to bolo v pohode, vlasy mi zhustli a menej sa stiepili konce