Zinok na rýchly rast vlasov a akné?

Príspevok v téme: Zinok na rýchly rast vlasov a akné?
Livia.L

Mám vlasy dlhé po lopatky ale chcela by som ich mat ešte dlhšie za kračú dobu a počula som že zinok je na to dobrý,že urýchľuje rast vlasov a je tiež dobrý na akné,a chcela by som vedieť že ked ho začnem brať za akú dobu sa to prejaví(narastú mi od neho vlasy za mesiac aspom o 1 cm?) za odpovede vopred dakujem

madamigela

ja uz pomaly viac jak rok pouzivam zinok a je vinikajuci aj na vlasy aj na nechty aj na nieco co spominat tu nebudem.na vlasy pouzivam drahu znackovu masku kazdy tyzden ani si ich nelakujem neskubem jemne ucesem a zopnem so stipcom.mne strasne pomaly rastu ani neviem kolko za mesiac mi podrastie stale si konceky podstrihujem.najlepsi sposob je dat si parochnu

simka111

Ja beriem zinok,čierny zazrak,vlasovu vodu, a sampon dixi... trocha mi podrastli vlasy..ma niekto skusenosti este s niecim co podporuje rast vlasov?????

angiene

môj názor je že prípravky aj vitamíny podporujú či rast vlasov alebo zdravú pokožku a krásne nechty.Nedostatok vitamínov sa prejavuje ako na na pokožke tak aj na vlasoch.V minulosti som používala rôzne prípravky na podporu rastu vlasou a mala som krásne zadravé dlhé a husté vlasy.neskôr som sa nechala ostríhať a dodnes to lutujem,takže sa idem opat vratit k prípravkom.Teraz ich ich na trhu velké množstvo....

Cicinkááá_JA

Zinkosel nieje dobry, aspon na mne enfungowal absolutne... ja som si kupila revalind a kremik na vlasy,musite tieto tabletky brat 3 2 meiace aby to zacalo dobre posobit... vraveli to aj lekarnicky ... a je to tak mne uz po emsiaci ako besne rastuuuu :) a som strasne happy :)

RNG

vlasy ktore trcia nad kozu su serie mrtvych keratinizovanych buniek. Hovorit o akomkolvek prudeni vyzivy vo vnutri vo vlasoch je omyl. Jedina ziva ciastka vlasu je vo vlasovej cibulke. Vlas prechadza cez 3 fazy
anagenna=rastova, kde vlas rastie medzi 2 az 6 rokmi
katagenna=prechodova, kde sa vlasova cibulka(folicle) zmensi az na 1/6 povodnej velkosti, doba trvania tyzden az dva
Telogenna,(5-6 tyzdnov) ked sa obnovim funkcia vlasovej cibulku a zacne z nej rast novy vlas, ktory stary vytlaci a ten vypadne
Takze vsetky tie pristrihovania na zrychlenie rastu ci rozne chemikalie na "podporu rastu su skor z oblasti ludovej tvorivosti(rozpravky). Jedina ucinna vyziva vlasov su jedle latky a vitaminy, ktore vedia preniknut cez kozu alebo latky, ktore potlacaju rozne kozne infekcie.

jaja:)

vlasy rastu priemerne za mesiac 1 cm ked sa o nich staras aj dlshsie ide hlavne oto ci sa ti stiepia konceky lebo tebe sa mozno zda ze vlasy nerastu oni rastu len sa ti konceky odlomia a to ako keby nic ani nenarastlo