Ake su idealne miery na 160cm?aspon priblizne

kvietok19

lenkaaaaa v prvom rade ti gratulujem za správny prístup, :) lebo sa meriaš a nevážiš, lebo napríklad pri mojej váhe 69 kg/164 cm meriam v páse 68 centimetrov :D ja viem že to nieje ideálne, ale na 70 kilovú babu by to málokto povedal, ľudia hovoria, že môžem mať tak maximálne 60 kg no a veru nemám :)
možno by som sa zamerala na bruško, aj keď nikdy neschudneš len z tej partie, na ktorú sa zameriaš, to nieje ani možné. :) inak si v pohode myslím.. keep going.

Maoam

evik1: prepac, nevsimla som si tvoju odpoved na mna: ano je to to najtazsie, dat dole tie posledne 3-4kg to nie a nie dosiahnut

Anabel25

Anabelkaaaaaaa:
Ahoj :-) V prvom rade ti chcem povedať, podla mňa niesi tučná. Si úplne presne ako máš byť. Síce neviem koľko vážiš ale podľa mňa je to ok. Hlavne sa zbytočne nemeň, lebo nemáš obezitu, čože niako neohrozuješ svoje zdravie :-) Ja meriam toľko koľko ty, vážim 36 kg. Moje miery sú cez prsia 87/cez pás 58 a cez boky niako 64. A musím ti povedať, že vyzerám hrozne! Nikomu by som to nepriala. Niesom anorektička, len som robila rôzne vegetariánske, vegánske a potom už aj vitariánske "pokusy" a riadne schudla. Teraz je moje telo ako stará haraburda, ale robím s tým niečo. Dala som sa na zdravú a výživnú stravu :) Tiež chodím do posilka aby som nabrala aj niaké svaly! Držím ti palce, ale podľa mňa chudnúť nepotrebuješ ;))

Maoam

dakujem annieee tak to si paradne dala dolu :-) wow obdivujem, mne uz len 3 kg treba, to uz dako zvladnem do konca roku

annieee

no ja som chudla z vahy 67 kg a potom som to az prehnala,teraz mam taku zdravu vahu:)oblecenie mam 36 ale niektore veci aj 38,ako sa podari:)drzim palec v uspesnom boji s kileckami,Maoam:))

Maoam

vazne? to som rada, ze si sa spamätala :-) mas nadhernu vahu, musis vyzerat ako modelka, paradicka, konfekcia urcite aspon 36 ak nie menej :-)
ja mam 165cm a idem dole na 54kg , myslim ze to bude tak akurat...

annieee

Maoam,dakujem:)))aj sa tak citim:)boli casy ked som sa kazdy den vazila a mala 53kg bolo to chore a citila som sa zle..