Ake su idealne miery na 160cm?aspon priblizne

blondula

ja mam 172/58 a miery 88-65-93 ...a to mam skoro 10 mesiacov po porode :P ... tazko povedat kolko by si mala mat,hlavne co je na zene pekne,ked ma ovela stihlejsi pas ako boky...poznam jednu objemnejsiu zensku,ale ta ma "uzky" pas a vyzera sexy aj ked je moletnejsia....

žažiká

pane boze co tu riesite,neviem kde je napisane ze normalna zena musi mat idealnu postavu t.j. 90-60-90...je to chore ked sa zena nechce venovat modelingu...aj ked sa zena venuje modelingu na to mam tiez svoj nazor ale nechcem sa nikoho dotknut...

niekto ma vacsiu prdel niekto ma vacsie prsia kaslite na to...mate zbytocne depresie z par cm a potom to smeruje k porucham prijmu potravy a podobne...

dolezite je aby ste sa citili dobre a mozete mat aj viac cm

smajliQa

ahoj... no tak, pytas sa ake su idelane miery na 160 cm???
ja ti aj jednoducho odpoviem. klasicke. 90-60-90

je jedno, kolko merias,, s tymito mierami nic nepokazis predsa ani ked mas 160 cm ani ked mas 180 cm.
meni sa len vaha...

no poviem ti dievca ale, ked mas 160 cm, co je dost malo, a boky 98, a brucho 73.. no, ako to je dost.. keby si bola vysoka, nepoviem, ale si mala, a este kt omu dost pri sebe, tak by si mala zacat nieco so sebou robit. a to ti hovorim v dobrom, lebo aj zdravie je len jedno.

Kitti

Ja mam 160cm a 59kg. za pol roka som pribrala 5kg. stres, zmena prostredia, zlé trávenie a tak., ale uz sa vraciam domov, tak tiez idem zhadzovat. ale napríklad ja mam veľké prsia E-cka. cize si myslim, ze trochu aj na tom zalezi ake velke ich mas a ci nemas tazke kosti

biliboby

ja mam 166cm 44kg a miery 79-58-84...prsia mam len mam uzky trup...trochu ma to irituje T_T ale co uz...ale chcela by som schudnut lebo vyzeram tucna...ale nie nie som anorekticka...len sa chcen citit lepsie, i ked mam pocit ze sa mi to nikdy nepodari...sry za tuto nepodstatnu spravu len som sa chcela "vyrozpravat" :D nechcem tym otravovat ludi...

ariame

ja mam 160cm...a okolo 64kg...no, ecitim sa tucna, skor by som povedala zaoblena na tych sravnych miestach...neviem si pestavit zeby som mala neakych 43, ved to by bolo kost a koza...to sa chlapom vobec nepaci, aspon podla mojich skusenosti)))))