ChRAPA-NIE ! trochu inak

Príspevok v téme: ChRAPA-NIE ! trochu inak
znicena

Som dost citlivy clovek na spanok,vsetko ma zobudi.... No moj priatel zacal chrapat, preto sa chcem opytat, ci je sanca u neho to odsranit, resp,ci to onebude aleriou, alebo co mam robit...viem,ze tem o chrapani je tu vela,ale myslim,ze toot ni eje typicke chrapanie

- zacalo sa to tym, ze rok tak hlasnejsi edychal pri spanku, ako ked spokojne spis

- potom zacal trochu chrapat, ale len,kd lezal na chrbte,cize som ho zobudila a otocil sa

- teraz sa to zosilnelo,chrape aj na boku,aj na bruchu,ale nie celu noc... no ja som hore stale

- kazde rano, cely rok, ci v lete ci v ziem si fuka rano noc, lebo ho ma plny....

takze neviem,co by to nemohlo mat s tym suvis, nejaka alergia?

Je sanca to este potlacit, ked nechrape tak dlho?

Mne stuple do usi pomohli na mesiac.... :( zachrante ma prosim, som total nevyspata, podrazneda, mrzuta, su rana,ked je mi do placu, ze on je super vybuvany a ja unavena

krtko22

Nuz v kazdom pripade by ste mali poslat muzov k lekarovi cim skor lebo to bude len horsie. Inak chrapanie je spojene s uvolnovanim svalstva podnebia a hrdla. Moj otec bol na plastickej operacii kde mu tieto svaly upevnili, robili ju v BB, ale treba pre nou absolvovat kopec vysetreni na zistenie pricin chrapania. Myslim ze to centrum spanku je tiez dobry napad.

holinka

Viem presne o com pises,manzel spava uz pol roka v detskej izbe, dcera so mnou v spalni,lebo tak isto mam strasne slaby spanok,ja manzela pocujem aj cez tampony v usiach,vyskusali sme Snorezee,ten novy Silence, aj nejake kvapky, co sa kvapkaju na vankus, nepomohlo nic,tiez som z toho na nervy, ze spavame oddelene, ale tiez sa potrebujem vyspat do roboty, posielam ho do centra zdraveho spanku,len neviem,kde take nieco je...tiez by som sa potesila, keby nieco niekto poradil

znicena

skusali sme teda to, ze som ho budila a otosil sa na brucho....
ale to uz nezabera
cize dalsi krok je alergologia, si myslim, ze to bude alergia na roztoce,alebo prach, co je v perinach, lebo len rano si stale fuka nos
skusim sa opytat v lekarni na anieco,nech prezijem aspon dovolenku

dakujem

ellie

urcite odporucam navstevu lekara, ozaj to moze byt alergia.. a proti tomu chrapaniu ste nic neskusali? nejake volno predajne prostriedky ako napriklad tie nosove pasiky( ja osobne s nimi nemam skusenost ), alebo aspon nieco? ani ste nepatrali co moze byt povodcom tej alergie, ci na nejake povedzme vone nereaguje tym plnym nosom? a chrapanie sa da urcite odstranit, neboj.. drzim palce :)