nespavosť

ojka

Lea 02 no doteraz to bolo važne dosť divoke, bola som asi 4 mesiace doma, ked chodi mala sestra rano do školy, tak vstavam ju vystrojiť, urobiť ranajky, desiataa tak ,a ked odide, často som ešte taká unavená, že si na hodinku ešte lahnem. Ale od pondelka mi začína nový semester,odchadzam do BA a čo som sa divala na rozvrh, tak dosť často začínam o pol osmej, takže budík bude niečo po šiestej ): a najhoršie je,že tam treba byt niekedy až do osmej večer, a vtedy som už važne zničená.Jednoducho človek potom unavený, zničený, štípu ho oči, najradšej by si lahol do postele a spal a ked to nejde, tak no zle je aj popri tych zdravotných problemoch. A ostatný sa len čuduju, že čo nespím.Joj, važne môžu byt len radi, ked môžu povedať vetu: "tak dnes som sa vyspal do ružova" (:

Lea 02

ojka ako zvládaš školu alebo zamestnanie ? človeku sa ani nechce žiť keď sa nevyspí. To si nikto nevie ani predstaviť kto dobre spí.

Lea 02

ojka ako zvládaš školu alebo zamestnanie ? človeku sa ani nechce žiť keď sa nevyspí. To si nikto nevie ani predstaviť kto dobre spí.

ojka

bingham ďakujem ti, si zlatý (: kiežby sa tak stalo ako píšeš,lebo to som si myslela aj včera, ale nešlo to zasa až tak hladko ((-: