Kopnutie do vajec

Príspevok v téme: Kopnutie do vajec
peter125

Ahojte, tato tema ma napadla pri sledovani K1, jeden z nich to dostal do vajec, no aj ked maju na sebe chranič na gule, mal čo robiť aby tu šupu rozdýchal, asi 5 minut klačal a dychčal. Preto ma napadlo ako dlho je chalan KO - teda ako dlho sa zvýja v bolesti, ak ho kopnu do vajec a nema suspenzor. Samozrejme viem že to velmi boli. Ja som este kopanec do vajec nedostal, ani som este nevidel žiadneho chalana, tak preto sa pytam ako sa to da ,,prežit,, čo robiť aby to prestalo čo najskôr bolieť. Ved uz aj male deti vedia, že ak ich otravuje chalan a chcu sa ho zbavit treba ho kopnut do vajec a maju od neho pokoj.Aj na fore som čital že treba skakať po petach, mate s tým chlapi skusenost že to pomaha.Ved vraj ked dostaneme ranu medzi nohy, tak sa držiac za gule zvezieme k zemi.Ako dlho bolia gule po kopanci?Ak ma kopnu nebudem mať deti? Hlavne nepísťe že mam isť k lekarovi, to viem, (alebo že by ste toho kto vam to spraví prizabili môže ma niekto udrieť nechtiac, pri športe)Ak ma tam kopnu tak sa musim najskôr pozbierať zo zeme až potom isť k doktorovi.Diky .Peter

jano2007

Este že mame gule a baby nas maju kde kopať.Mňa tam koplo tiež dievča, kolenom zo spodu, asi 10 minút som bol na zemi.Bola to brutálna bolesť, bolelo ma aj brucho, aj som zvracal a celý sa triasol.Kamarati mi pomasirovali vajca, doma som si priložil ľad a potom to prestalo bolieť. Dalo sa to prežiť, koho nekopli do vajec nie je chlap.

rhino

Ja som uz dostal do vajec (jedno dievca ma tam nakopalo :D). To bola strasna bolest. Asi tak 10 minut. Valal som sa po zemi ako pes. Tak som isiel domov. Rozchodil som to, a bolo dobre. Na druhy den som ju chcel zbit, ale urobila mi to znovu :DDD. Nie je to nic vazne. Podla toho, ako silno ta kopne. Musis si nahmatat potom obidve vajca, lebo moze sa stat, ze sa ti jedno zasunie do tela. A to teraz nevymyslam. Mojmu kamosovi sa to stalo, a bol s tym v nemocnici.

janka2012

no..ece ked som s mojich chalanom nechodila tak som ho tak kopla do gul ze ho 2 dni bolelo brucho a bolo mu zle.no co som mala robit ked som sa branila.cize bacha na mna ;)

karol

Ahoj Peto, minule som na hokeji nechtiac trafil spoluhraca loptickou zo spodu do vajec a dobrých 10 minut bol mimo, potom poskakal po petach ale to velmi nepomohlo. Vajicka ho strasne boleli a bol to hrozny pohlad.