Bradavice, co s tym?

mirinda

ten verumal moc neodporúčam ja som ho síce tiež používala a pomohol, ale myslím že na ňom bolo písané nepoužívať na tvár...radšej sa poraď s kožnou, predsa len tvár je citlivá ale vraj je dobrá cibula na bradavice..ale neskúšala som to..

Petqo

Skus si v lekarni kupit VERRUMAL... mne to dala kozna este davno... vyzera to ako lak na nechty a tusim ze vtedy to pomohlo

stefko

P.S.praktické je si kupiť v lekarni
naplasť na kurie oko ,a do tej náplasti dať kúsok citronovej kory,aby bola ostatná časť kože chránená....
....oprava v riadku -ranka sa potom zahojí.

stefko

moja manželka mala na čele nepeknu bradavicu a moja matka jej poradila
aby si kúsok citronovej kory namočila na noc do octu a potom si to priložila na bradavicu a citronovu koru vymieňala za čerstvú aby nevyschla na bradavici až kym to nezmizne.Manželkyn pesimizmus sa čoskoro zmenil na radosť,keď bradavica zmizla a miesto sa potom zahojilo.Tak isto to pomaha pri kurom oku.Avšak sa može stať že bradavica zmizne ale je tam malá
ranka ale www.zdravie.sk
Registrovaný používateľtá sa potom zahojí.

kellinka

Mala som skusenost len s bradavicou na ruke a na nohe, vyborne pomohlo mlieko lastovicnika. Je to vsak rastlina, ktora kvitne az na jar, zatial teda vyskusaj nieco ine a potom skus aj to. Drzim palce!