Bolest na oku

Príspevok v téme: Bolest na oku
pato939

Zdravim uz asi 2-3 mesiace mam bolesti na pravom oku. Je to taka tupa bolest zhora (nad zrenicou asi v tej casti kde zacina lebka) a trva tak polhodinu az hodinu. Zacina to iba slabym tlakom ale potom sa to vystupnuje na plnu bolest.

Zacalo to tak slabo, maximalne raz za tyzden. Niekedy to bolo bez boloesti cele tyzdne. Niekedy (ako teraz) je to skoro kazdy den.

Vacsinou (aspon doteraz) pomaha ak si na to oko pustim prud studenej vody, na asi minutku. Ale raz to nepomohlo a bolelo ma to asi 2 hodiny.

Bojim sa aby som nemal nejaky nador na oku/za okom.

pato939

No nebol som :) Nechcelo sa mi a neprikladal som tomu nejaku vahu. Je to fakt take zle? Pytam sa preto ci to tu uz niekto zazil, ale asi nie. Teraz ked sa to zhorsilo uz asi zajdem k tomu ocnemu.

Teraz uz ani neviem rozlisit ci to prichadza. Citim tam iba taky jemny tlak, presne taky isty ako pred tym nez to zacne.

Neviem ci je to migrena alebo nie. Niekedy som maval scintillating scotomu (neviem aky to ma preklad - je to na anglickej wikipedii), ale tohto roku som ju mal iba tak 2x, a neviem ci to spolu suvisi.