Nechcem zit

Príspevok v téme: Nechcem zit
Unavena

Ked som mala 15, kamoska ma blbo ostrihala. Mala som trosku odstavajuce usi(co sa dalo spravit), ale ja som namiesto toho zacala vynechavat skolu, stale som chybala, v noci som nespavala, nevedela som sa uvolnit. privolala som si zdravotne problemy. nenavidim sa zato, ze som to tak brala. znicilo mi to mladost. cela som sa nenavidela, aj od jazvy po operacii. dnes som neskutocne lutujem a nemam chut zit. vsetkych som sa stranila a bola som z toho chora na nervy. potom neskor mi diagnostikovali ocd, vtierave myslienky typu, nemozem zit bez vlasov, kazdy na teba pozera,ake mas usi atd, asi tak som to vnimala. diagnostikovali mi to az tri roky potom, ked som prekonala vlastnu smrt, pomaly celkove vycerpanie. doktorka povedala, ze keby ma liecia hned som do pol roka ok a nemam ziadne nasledky. neviem s tymto zit som na nervy z toho. chcem zomriet. prestala som jest a pit. nedokazem zit s minulostou, ake nasledky mam po nej. a nenavidim sa , ze vsetko bolo na zaciatku o vlasoch, chore. dnes to viem, ale je neskoro.nechcem uz od zivota nic, prisaham. len utrpenie to bolo.

00000000001

UANEVNA
a povedz mi ešte jedno...liečiš sa na psychiatrii? myslim si že antidepresíva by ti bodli a potlačili by tvoje myšlienky na samovraždu...Dokázala by si aspoň trošku žiť

unavena

PRECO TO MUSELO TAK DALEKO ZAJST? PRECO MA LEKARI NECHALI TRAPIT TOLKE ROKY? PRECO SI NIKTO NIC NEVSIMOL? PRECO? PRECO? PRECO?
NEPOTREBUJEM ZIVOT, NEVIEM NIKOHO MILOVAT, ZACALA SOM NENAVIDIET.

00000000001

ala8
no vidíš, možno to otec ani nemyslel tak vážne ako si si to vždy ty brala k srdiečku... povedz to partnerovi, povedz mu čo ti leží na srdci a že čo potrebuješ počuť, určite ťa pochopí a bude ti prejavovať viac lásky a budete si určite viac aj rozumieť, vzťah je založený na porozumení a komunikácia je veľmi dôležitá.

UANEVNA

ANO JE TO RIESENIE A PRE MNA TO NAJLEPSIE, JA K TOMU NEMAM DALEKO. TA TUZBA MA OVLADA A NEVIEM SA JEJ BRANIT. MAM VELKU CHUT SKOCIT ODNIEKIAL, ALE NAJKRAJSIE BY BOLO DO NEJAKEJ ROKLINY. TUZIM POTOM.
PARADOX JE, ZE MNA TIE USI SRALI A PRITOM MA POVAZOVALI ZA PEKNU. ALE TIE VLASY MA DOSTALI NA MIZINU. ESTE SOM SI ICH AJ VYTRHALA. VYTRHANA VLASY NENARASTU.

00000000001

bon
istým spôsobom je to riešenie len ja by som do toho určite nezaťahovala niekoho ďalšieho...čo ten človek čo vedie ten vlak...treba aj na neho myslieť, do konca života to bude mať pred očami...môj bratranec spravil to isté ľahol si pod vlak...priešiel o hlavu, bolo to strašne...no on sa liečil na schizofréniu a toto by som od neho nikdy nečakala, bol to z jeho strany ten najlepší ťah ktorý mohol spraviť...viem znie to strašne ale je to tak...bohužiaľ

bon

mortisha, a ja som nepisala ze zivot je krasny, zivot je velmmi tazky, a aj ja bojujem, tak ako tisice ludi na tomto svete, je lahsie vsetko ukoncit, to je jasne.......ale aj neriesitelne problemy su riesitelne, len nie kazdy chce veci poriesit.......

ala8

Vďaka, len ako sa vyrovnať so svojimi stavmi, aby nám to nezničilo vzťah, lebo mne to život ničí, tak veľmi potrebujem pozornosť, uznanie... Čo je paradox otec mi nedávno povedal, že som jeho najvydarenejšie dieťa a pritom sa mi po celý môj život vysmieval... Sila, čo?

bon

unavena, poznala som jedno dievca, podobne ako ty, tiez sa triznila, skrabala sa, rezala sa, buchala si hlavu o stenu, vedeli o tom ludia z jej okolia, nielen najblizsi, a vies co spravila? skocila pod vlak........je to podla teba riesenie?

00000000001

ala8
nemaj strach z toho že by manželovi mohla padnúť do oka iná, keď si ťa bral tak ťa miloval a miluje ťa aj dnes...neboj sa :) si určite krásna a múdra žena, hlavu hore :) manžel ťa miluje :)