Lucia Kollarova

jajka001_

videla som jej rodinu v Na streche -tusim. tym kym je, je aj vdaka tomu, v akej rodine vyrastala. Obdivujem ze sa dokazala presadit aj napriek tomu ako vyzera - nema vobec klasicky tv dizajn, naopak, napriek tomu sa vie upravit a vyzerat dobre.

modra

Mne sa tieto "babenky z auparku" nepacia. Ked ma doktorat z filozofie, preco nejde robit nieco seriozne, ale hodnoti a inac prezentuje celebritky? Nie je toho vzdelania skoda?
Tvar nekomentujem. Zvlastna, ale skareda nie je.

konrad4

Prvy krat som ju videl v TV cca pred 2 rokmi, ked prezentovala svoju knihu, no svojimi hlaskami ma dostala!!! Prvy dojem vela spravi, a ona si ho riadne spackala...

sympatická

Lucia je užasná žena!!!! A výzor netreba hodnotiť. Má dobré srdiečko a to je dôležité. A veľmi veľa si vo svojom živote vytrpela. Kvôli výzoru, vzťahom.... Napísala knihu o milenkách, "byť tou druhou" .... celú som ju preplakala, lebo to bol aj môj príbeh. Od slova do slova.

murienka33

Ja sa čudujem, že žena s jej rozumom hodnotí celebrity a showbiznis. O Lucii to nie je veľmi známe, ale má doktorát z filozofie a jej dizertačná práca o židovsko-nemeckej literatúre na slovensku je v odborných kruhoch veľmi uznávaná. Píše aj články do odborných časopisov o filozofii.

hurvina

Ja ju nemam rada. Citala som len jednu jej knihu, ale to bola doslova najhorsia kniha, aka sa mi kedy dostala do ruk. Vyzor tiez nejdem sudit, lebo ani ja nie som prekrasna, ale ta jej praca v Telerane je vlastne o com? Postahovat pikosky o akychsi celebritach z netu a potom ich odprezentovat ako niekto, kto je ovela viac ako tie osoby? Slavna Kollarova...

swistica

co sa tyka vyzoru tak mi pride hrozne nesympaticka, ale o to by az tak neslo lebo kazdemu sa moze pacit nieco ine. Takze k vyzoru by som sa nechcela vyjadrovat. Co sa vsak tyka jej nazorov tak ju povazujem za totalnu k r a v u. Tie clanky, ktore pise su zalozene na tom, ze aka je ona chudinka skareda, a ako ma vdaka tomu bohovsky nahlad na muzov. Tie jej ,,rady do zivota,, su totalne odtrhnute od reality. Podla mna to je jednoducho zakomplexovana zena, ktora si potrebuje nieco dokazovat.