Nedá sa to vydržať

Príspevok v téme: Nedá sa to vydržať
Crs

Chcel by som sa spýtať , ked robím partnerku a idem nato rýchlejšie,ked jej dráždim klitoris,alebo ju zároveň aj palcujem ,je to prenu síce príjemny pocit ale ,že ona to nedokáže vydržať alebo že má pocit stoho že sa jej chce cikať,neviete kčomu to vedie alebo ako sa dá tomu predísť aby to vydržala?ras som niekde čítal že ked žený mávaju orgasmus ,že niekedy nevedia rozlíšíť pocit od orgasmu alebo stoho že sa im chce močiť..

AdamKrt

Myslim, ze by mohlo ist o mokry orgazmus. Ak sa predtym vycikala, nech to nepotlaca. Takpovediac exploduje vystrekom. Bude to pekne...

janush

No ja presne naopak.pred sexom, alebo pred drazdenim prstami sa snazim naschval neist cikat, lebo orgazmus je potom stokrat intenzivnejsi.

alzbee

U mna to tiez obcas tak byva a od mokreho orgazmu, ci hocjakeho orgazmu to ma riadne daleko...mozem za seba povedat, ze aj keby som sla 5minut predtym na wcko a vycurala sa, tak sa mi pri urcitych polohach, respektive aj prstovani chce cikat..je to hlavne vtedy, ked mi priatel tlaci prstami na hornu stenu posvy a tym padom mi zatlaca aj na mechur a chce sa mi z toho cikat, aj ked je prazdny :-) ale su baby, u ktorych to je sprievodny znak mokreho orgazmu...