Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim poradit pri napalovani dvd

Príspevok v téme: prosim poradit pri napalovani dvd
sweyna

Vie mi niekto poradit,.chcem si napalit film na dvd-R,..ale po stiahnuti na cd mi nejde nic prehrat na dividicku.pritom postup ma spravny lebo pesnicky na MP3,mi vypali v pohode...neviem kde robim chybu,,a pritom mi nacita na jedno DVD aj 6.filmov nieje to vela ?a preto mi to nechce prehravat,ale ak ano ako ma ich pocet znizit?

Roky-R21

Potreboval by som poradit. Nejdu my napalovat filmy v okenku polozky v zarizeni my nejde dostat tam datovy disk. Pesnicky my napalit idu zvukovy disk my tam dat ide Vopred dakujem

ploche_brusko

tak zrejme napalujes vo formate divix, a nie vsetky dvd prehravace (aspon tie starsie) tento format nepodporuju,nase stare dvd tiez nepodporovalo, a to zas az take stare nebolo :) to preto sa ti tolko filmov zmesti na dvd, lebo su mensia, zvacsa 700MB... neviem ci si chcela toto vediet, vazne si sa vyjadrila malo zrozumitelne

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.