z gelovych podprseniek chudnu prsia

Príspevok v téme: z gelovych podprseniek chudnu prsia
angy

baby z gel. podprseniek chudnu prsia.tí čo chcu schudnuť z problemovych partii sa obaluju do nepriedušnej folie,alobalu aby im to pomohlo schudnuť,a je overene že to pomaha.tak isto je to s gelovymi,silikonovymi vypchavkami,su nepriedušne,prsia sa pod nimi potia a chudnu.o to viac prsia,ze su zložene s tuku.na stehnach su predsa i svaly.použivajte vzdušne vypchavky!!!!!!!!nedajte sa oklamať reklamnym a pre niekoho ziskovym trikom.

petra56786

vevericka: s tými stehnami a "chudnutím" máš pravdu.... ale treba myslieť na to, že síce prsia tvorí z veľkej časti tukové tkanivo, malej časti ich tvorí aj voda(a jej množstvo sa môže zväčšovať napriklad pri brani HAK, tehotenstve či iných hormonálnych zmenách).... takže mi príde celkom možné že sa z pŕs takto "schudnúť" dá

vevericka

jajajaj..
ludia sa zamyslite..ak by to bol take jednoduche..ze staci sa niecim obalit..vsetci ludia na svete by boli chuducki jak palice od fazule...
je mozne, ze ak si napr nohy obalis na noc nejakou igelitkou tak sa ti zdaju rano chudsie..lebo sa ti vypotila voda, pot..no urcite nie tuk

kenedy

Pot nie je tuk, je to voda, kys. mocova, sol a iny bordel. Tuk sa spaluje pri fyzickom zatazeni najlepsie aerobalnom, ..

bon

holahop aj boky ked maš obalene foliou tak ti nohy dychaju.vieš?tak si to vysvetlila s poprsim.tak ked nohy dychaju tak by si potom nemal schudnuť s bokov nikdy.smiešne vysvetlenie hola hop,take smiešne ako ty.

melon

A este, mam podprsenky silikonove aj obycajne a nepostrehla som, ze sa mi v silikonovych potia prsia viac ako v normalnych ;)

melon

To by bolo sakra dobre, keby sa tuk len tak vyparil, vsak? :D Podla mna to je somarina. Podla teba je teda pot tuk? :D :D

dorča

Ja si myslim ze ak to opisala any tak to dava logicke vysvetlenie.a ja tomu aj docela verim,ked si to vsetko rozoberiem.a tie obyčajne plnia tu istu funkciu,takže sa vratim k nim.dik an.