PROSIM SERIOZNE PORADTE ,NAJMA ZENY!!!!!!!!!

Príspevok v téme: PROSIM SERIOZNE PORADTE ,NAJMA ZENY!!!!!!!!!
KATE157

Prajem príjemný den,chcela by som sa informovat.Totiž Hormon.antikoncepciu som začala užívat v 5.den cyklu ,teda v pondelok.Ake je riziko otehotnenia,ak sa s priatelom nebudem milovat 7 dní,teda do nedele večera ???Totiž,hovorí sa,že ak sa HAK užije medzi 2. až 5.dnom cyklu,tak...nasledujúcich 7 dní sa má milovat aj s nejakou ochranou.To znamená,že v nedelu,na konci tohto 7 dna sa možem milovat kludne aj bez ochrany a partner sa môže do mna urobiť???????Prečo antikoncepčný účinok nenastúpi ihned??,Vdaka za odpovede........Prajem pekné dni

alzbee

Nedela vecer je stale 7.den, cize pouzite aj kondom...ja beriem Lindynette 20 a pisu tam, ze sa treba chranit jeden tyzden kondomom, kde sa tablety zacali uzivat na 2.-5.den...

notka

ja som mala doteraz tri druhy hak, a v kazdom pribalovom letaku bolo, ze ak neuzijes prvy den ale az neskor, tak sa musis chranit aj inak tusim este aspon 2 tyzdne...ja som tak prechadzala teraz na iny druh, zacala som brat 5.den a tiez sme sa chranili aj kondomom
tak si skus precitat poriadne este raz ten pribalovy letak, a nie riadit sa tým co "sa hovori"

miška_18

lepšie bude ked sa skontaktuješ s gynekológom alebo poznám dve stránky na oboch je síce ten istý lekár ale vždy mi vedel poradiť a upokojiť ma tak tam skús napísať odpoved možno dostaneš aj dnes pri najhoršom zajtra určite !!!

www.antikoncepcia.com

a tam naboku hore je že poradňa tak daj to a tam už budeš vedieť čo robiť ...
alebo

www.indol3c.sk

tam sa musíš registrovať až potom dávať otázky.

Veľa šťastia