St John's Wort + 5-HTP

Príspevok v téme: St John's Wort + 5-HTP
teletabis

ahojte, citala som si rozne diskusie a rozhodla som sa, ze vyskusam pripravky, ktore radi RNG. jedna sa o St John's Wort a 5-HTP. na slovensku ich ale pravdepobne nezozeniem, takze asi z internetu zo zahranicnych stranok. lenze kde? po anglicky velmi neviem, ani neviem ako to spravne objednat. hlavne, aby to nebolo velmi drahe po navyseni postovneho. poradite kto sa vyzna, z akej stranky si to mam objednat? alebo uzival to uz niekto? ako to zohnal a pomahalo mu to? dakujeeem

Navy

Bez zisku ti to pošle Damian z Anglicka. Tu máš kontakt. kampan@zdravie.sro.sk . Ja som bral oboje. Lepšie je ale riešiť podstatu ochorenia než následok. Takže teraz neberiem žiadne antidepresíva, ale detoxikujem. Nepoznávaš sa napríklad v týchto príznakoch? detox.uforum.sk

teletabis

ahoj usiko. dakujem, ze si sa ozvala. teraz som tu len na skok, tak ti ani nestiham napisat mail, ale v najblizsej dobe tak urobim. mam na teba urcite otazky, tak neviem ci ich mam prebrat tu alebo az potom v maili. asi radsej osobne, tak teda zajtra cakaj odo mna mail:-) a dakujem, ze si sa ozvala:-)

RNG

Dovodov pre nervove poruchy je hromada a samozrejme kazdy sa musi adresovat spravnymi prostriedkami.
Moze to byt
nedostatok mineralov
,niektorych vitaminov,
roznych neurotransmiterov,
zamorenie tela tazkymi kovami a neurotoxinmi alebo
rozne nakazy(mikroby) ktore produkuju neurotoxiny alebo priamo napadaju nervy.

Adresovanie hladin serotoninu roznymi SSRI antidepresantami alebo roznymi doplnkami ako horemenovane je len pomerne casta pomoc, ale nie v ziadnom pripade jedina. Kryje podla mojho odhadu mozno 60 az 70% ludi, ale rozhodne nie vsetkych.

RNG

5-HTP je vytazok z bobu(fazulovina),
St Johns Wort je aj na Slovensku rastuca bylina,(hypericum perforatum, trezalka,Lubovnik bodkovany)v tele posobi roznako, dokonca lepsie, ako SSRI lieciva.
Samozrejme, pre ucinnost je dobre brat standardizovany produkt, tj produkt zo zarucenym obsahom aktivnych latok, ako napr -odkaz odstránený-. V lubovniku aktivne latky su Hypericin a hyperformin.

usiko

teletabis, ja som to uzivala, aj mam este nejake balenia, ale nepomohlo to......riesenie je uplne niekde inde...tieto pripravky mi zial fakt nic nedali......mozem ti poslat po jednom baleni z kazdeho za taku cenu, za aku predaval RNG....ak chces....napis mi mail....ak budes chciet.....