STRACH s CHOROBY

Príspevok v téme: STRACH s CHOROBY
STRACH

Ahojte mam taky problem.... je to uz dlhodobejsie.... ako by som to opisala.... stale ma pocit ze sa nakazim AIDS... mam staleho partnera s nikym inym nespavam, drogy neberiem.... ale uz sa mi par krat stalo ze som sa opila a bala som sa coked som sa niekde o nieco pichla alebo s niekym spala alebo vela dalsich moznosti... uz sa mi to raz tak stalo ze som si nepamatala ze co a dva mesiace som bola na testy a nic dva mesiace som preto ani so svijim nespavala.... a teraz to uz mam castejsie nieco ma niekde pichne a uz sa bojim... a ked vidim nieco ze aids tak uz sa mi hned v hlave ze to je znamenie abo co.... umyvam si casto ruky, mam strach si niekde sadnut aby som nieco nechytila a tak no je to problem co ma robit???? inac poznamka uz ani nepijem koli tomu a tak no....

MIA23

aj ja som sa zacala liecit len pred tyzdnom...o tychto liekoch ti neviem vela povedat lebo ich neuzivam....a urcite ti pomozu...len na zaciatku liecby mozes mat zhorsenie stavu ale do 2 tyzdnou to prejde a ad ucinkuju po3-4tyzdnoch uzivania...chod sa pozriet na temu depresia a panicka porucha tam je toho dost popisane aj o tych liekoch co uzivas...a neboj bude ti lepsie

STRACH

mia a ake lieky beries??? ty mne predpisala doktorka cipralex a neurol...myslis ze mi pomozu a ty sa liecis a ako dlho uz???

MIA23

jasne to je vsetko pp...aj ja som mala take stavy ze som sa bala ,co ak zosaliem a ublizim mojmu dietatu...presne to iste...musis sa cim skor zacat liecit a bude lepsie

STRACH

Bruno333...no ja dufma ze je to len vsetko tym... ze je moj strach zbitocny a neopodstatneny... niesom ziadna fetacka a ani slapka... som zena ktora si chce zakladat rodinu a preto sa asi toho bojim ze keby sa mi nieco take stalo jednym padom pridem o vsetko co tak na svete milujem cize o priatela a moznost byt stastna matka atak... ale hambim sa to povedat svojej ppsychiatricke

Bruno333

Neboj sa, ak si vyhladala odbornú pomoc a začneš sa liečiť , bude to dobré. Mám kamaráta, ktorý má niečo podobné a stačí keď berie lieky a je to dobré...

STRACH

mia 23.... ja tu mam este temu (bojim sa ze ublizim svojmu dietaku alebo nieco take je to este na prvej strane)...to je moja dalsia okp....tam pisem ze sa bojim mat dieta lebo sa bojim toho ze mu ublizim ze osaliem a tak... myslis ze je to vsetko koli pp???

mia23

aj ja som na tom bola ako ty a nerozumela som co sa to so mnou deje ,preco mam take myslienky ja som sa zase bala co ak niekomu ublizim,co ak sa zblaznim,bala som sa ze zomieram...aj teraz trpim tymito myslienkami ale uz rozumiem ze sa to nestane a ze je to len v mojej hlave...dolezite je liecit sa

STRACH

zzzzz.... no zajtra zacinam s liecbou tak uvidim ako?? a v akom stadiu si ty??? mavas aj obsedantono kompulzivne poruchy??