Pomáha šaratica pri chudnutí?

M 25

rng, môj otec ju pije už dlhšiu dobu, nedá na nu dopustiť! cíti sa ovela ovela lepšie. mal neskutočné žalúdočné problémy .. a pitím šaratice sa to zlepšilo a aj sa cíti lepšie..

RNG

Horka sol je siran horecnaty.
Siran uhlicity je nezmysel. Su len rozne sirany a rozne uhlicitany, tj soli kyseliny sirovej(H2SO4) a kyseliny uhlicitej(H2CO3)
Saratrica drazdi creva a preto cloveka prehana(creva sa snazia vyhodid drazdidlo). Nuz a niekedy to moze niecoi zle aj vyhodit, hoci su aj ine, lepsie metody na odmorovanie tela.

pumpu lumpu

Saratica obsahuje siran sodny a siran uhlicity, tzv. Horka Sol.
Pri chudnuti pomaha detoxikovat Pecen (pecen je cisticka nasho tela, kde sa spracuvaju aj vsetky tuky)
ked je pecen znecistena zvysuje sa hladina cholesterolu v krvy, to zatazuje omnoho viac nase cievy ako Sol, ktoru tato voda Saratica obsahuje.
Horka Sol pomaha vyplavit Zlcnikove a Pecenove kamene. Postaci 3 dnova ocistna kura. prve 2 dni treba pit len zeleninove stavy. Treti den sa pije do 14tej hod aspon 1L cerstvej jablkovej stavy a potom 4 hodiny vobec nic nepit. a o 18tej si dajte do tela aspon liter Saratice. Roztoci Vam to creva a na toalete objavite "poklady" z vasho tela... vyplavene zlcnikove a pecenove kamene....

isabel7

Nenalet herbalife, poznam ludi co na to doplatili, stoji to tazke prachy a ked s tym skoncis si tam kde si, ba este horsie lebo priberas dalej. Samozrejme, ak to beres, ziaden jojo neni. Ak mas kopu penazi, len do toho.

asska

skuste to s herbalife, je to na prirodnej baze upravite si vahu, metabolizmus a bez jojo efektu pomozem zohnat produkty o 30% lajnejsie
harmatova@inmail.sk

karioll

pipihendy
ked chudnes,to znamena ze zdravo jes,to znamena,ze mas vela vlakniny v potrave,to znamena ze mas crevo a travenie ok ,co znamena,ze nepotrebujes ziadne doplnky,co znamena,ze nemas pravdu
majkaa
ja mam vzdy pravdu,bohuzial som niekedy ako monk.dakujem za uznannie

pipihendy

ano, jednou z podstatnych veci pri chudnuti, resp. udrziavani si dobrej postavy, je nemat polepene crev a zvnutra kadejakym sajrajtom, takze vyprazdnovanie stolicou je velmi dolezite. vyborny je tiez espumisan a tobolky panenske SZUZtea