Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

Maja.

Triaslo ma stale cely den niekedy s prestavkami. bola som velmi slaba, Sucho v ustach,bolest zubov, bolest hlavy atd.Bola som nedobrovolne zavistla na legalnych drogach.

Maja.

Asi 20 roznych, ktore pretrvali mizli v case a znova sa vracali.Vsetky lieky s ucinou latkou alprazolam je totalne svinstvo ktore pomoze zo zaciatku ale potom su obrovske problemy.

Maja.

Ake mas este priznaky okrem uskosti? Ja som to brala na nespavost. Ale akonahle som zacala znizovat tak sa nespavost vratila. Hroza.