mám hrozný strach...

Príspevok v téme: mám hrozný strach...
andrejka2

ahojte, dievcatá...na úvod chcem povedat, ze som v 14.tt, a vôbec som nevedela, ze mám brat nejaké vitamíny, doktor mi nic také nevravel...a dozvedela som sa, ze treba brat kyselinu listovú, aby nebolo dietatko choré, a ja som ju zacala brat az v 12tt, a zevraj sa má brat od zaciatku, tak sa teraz velmi bojím, ci dietatko nebude nejako choré. Máte niekto s týmto skúsenost, ze ste ju tiez brali az tak neskoro alebo vôbec a bábo je zdravé?? Prosím Vás, velmi sa bojím..... dakujem

Rady

Andrejka2,
potvrdzujem aj ja, že Tvoje obavy sú zbytočné. Všetky vitamíny pre tehotné ženy sú zbytočne predražené a stačí keď budeš užívať tú kyselinu listovú. Záleží na Tebe. Ale netreba zbytočne panikáriť.
Radšej si to tehotenstvo užívaj, hlavne buď čo najviac v pohode, žiadne stresy.

kraaska

preboha,jasne ze sa nemusis bat,ved su aj take zeny co ani nevedia prvy mesiac ze su tehotne a maju zdrave babo...ako aj ja,bola som v piatom tt ked som sa na 100% dozvedela ze cakam babo,a mam krasneho,zdraveho synceka :))

mellinda

Su to hluposti, vacsinou za ucelom zisku predajcov a provizii lekarov. V dnesnej dobe sa mamicky zbytocne napchavaju kadecim s vierou, ako uzasne dietatku pomozu. Videla som to na vlastnej sestre, ked bola tehotna s prvou dcerkou. V minulosti zeny nic podobne nebrali, ziadne umele vitaminy z lekarne, len sa zdravo stravovali a aj deti boli ovela zdravsie, ziadne alergie, atd. To je dnes len taka chora doba. Ja si myslim, ze sa vobec nemusis obavat, dbaj predovsetkym na vitaminy v strave a dietatko budes mat zdrave.

VIKI987

netrap sa aj ja som zacala brat vytaminy az v 12tom tyzdni a dietatko bolo zdrave...a kyselinu listovu vobec... dolezite je stravovanie...

lala2323

ahoj naboj sa nemas coho ja som nebrala vitaminy v tehu a mam zdraveho 5-rocneho chlapca akurat v pitom mesiacisom zacala brat vitaminy so selenom uz neviem ako sa volali ale inac nic.tak sa nemas coho bat a drzim palce pa...