spravanie chlapov..

Príspevok v téme: spravanie chlapov..
karolina007

ahojte vsetci..mam pre vas taku otazku...dievcata..ked ste so svojou laskou..otaca sa za inymi..ale vyslovne ze sa otaca..??? a chlapi...ked ste s priatelkou..vsimate si aj ine baby nejako moc prehnane.??myslim si ze sa chlap moze pozriet..ma..skor povedane..ale aj otocit a okomentovat to..je to normalne pred babou..??s chalanmi to je v poriadku..ved na to aj idu von..:D ale pred svojou babou by to nemuseli robit..to je moj nazor...a Vas..??

tali

mary-anne, no neviem, ked to beriete ako spolocny ,,sport,, tak mozno hej. ale ak sa chalan otaca za nejakymi zenami a ,,mlaska,, nad nimi, ze ,,ake kozyyy,, a ,,to su nohyyy,, alebo nieco podobne (neviem, ci je to karolinin pripad), tak dakujem pekne...

tali

karolina, moj nazor je, ze to nie je normalne, ani spravne, ani vhodne, ani neviem ake prijatelne. ak si ta pletie s nejakym svojim kamosom, v ktoreho pritomnosti to robi, tak by sa mal spamatat. asi by som bola potvora a tiez by som sa obzerala za inymi chlapmi a hodnotila ich a potom by som sa ho spytala ako sa citi, ked take robim... a ked sa mu to bude zdat v pohode... tak je na tebe, ci chces s niekym takym chodit...

mary-anne

ja este s mojim ex. sme sa normalne aj obaja niekedy otocili :) a okomentovali sme hned, ci uz baba, ci chalan. je to normalne.mas vztah,ale nie si slepa/y ..