stále mi nieco je :(

Príspevok v téme: stále mi nieco je :(
sunnysweetie

ahojte, je tu niekto, kto ma podobny problem ako ja? jedna choroba skonci, druha zacne.. ATB kazdy mesiac a nic nepomaha.. ked ma neboli hlava, boli ma brucho aked ma nic neboli, mam zvysenu teplotu :( prste, nie je dna, aby mi nieco nebolo.. uz to nevadi nielen mne, ale aj mojmu priatelovi, rodine.. neni dna,aby som sa nestazovala na nejaku bolest..

(:smile:)

pisala som to v rychlosti, a tak opravujem chybicky:) - "ale to s tymi ATB - to sa mi akosi nepozdava, mat ich kazdy den?" - samozrejme, ze nie kazdy den, ale kazdy mesiac:) a "ja by som sa na tuto temu s tebou velmi rada porozpraval" - samozrejme, ze porozpravala, kedze som zena:)

(:smile:)

ahoj sunnysweetie! ked ta citam, tak mam dojem akoby som citala o sebe:) o mne je dost zname, ze som skoro ako hypochonder:) velmi sa zaujimam o choroby, priznaky, moznosti liecby a vselico mozne. a potom velakrat aj prehanam, to si priznam:) skoro stale so mnou nieco nie je v poriadku, tiez neviem ci to uz nie je o akomsi vnutornom vsugerovavani, respektive az o prilisnom pozorovanim nejakej bolesti, ktoru citis. tym padom, u niektorych by po par dnoch sama presla, lebo by nad nou ani nepremyslali, venovali sa niecomu inemu a povedali si, ze je to normalne. v nasom pripade sa na tu bolest sustredime, riesime co by to mohlo byt, mna napadne mnozstvo chorob, ktore maju take priznaky a uz to ide. sustredim sa na to, rozmyslam co to bude, len nech to nebude horsie, citim to a tak si tu bolest akoby prechovavam, nezbavim sa jej, stale to pocitujem. ale presne ako ty, stale je nieco. chvilku hlava, brucho, vajecniky, mocove cesty, oblicky, raz noha, ruka, zuby, oci, ucho a dalo by sa pokracovat:) ona pokial ta bolest nie je prehnana, myslim, ze by si sa nemala na to az tak sustredit, ale mala by si sa skor niecim zamestnat, rozmyslat nad niecim inym, nemysliet na to, ze ta nieco boli. povedz si, ze je to normalne a mysli na to ako sa citis fajn, ze si zdrava a aj bolest cochvilka prejde. bola som na jednej prednaske, kde sa o tomto vela hovorilo. o bolesti, o vsugerovavani si a podobne. niekedy pomoze aj myslenie - uplne sa uvolnit, zavriet oci, predstavovat si maleho cloviecika, ktory sa ti dostane do tela, hlavne k castiam tela, ktore ta momentalne bolia, trapia, ako ti to tam vsetko cisti a v hlave zrazu vidis ten obraz, kedy je tvoje telo uplne zdrave, aj ty sama:) myslenie vie byt silne, nehovorim, ze toto je sposob ako sa tej bolesti zbavis, ale aspon sa to snaz predstavit si a nasledne uz rozmyslaj nad uplne inymi vecami, ziadna bolest nie je, lebo ta prave cistenim tela odisla:) ale to s tymi ATB - to sa mi akosi nepozdava, mat ich kazdy den? ja by som sa na tuto temu s tebou velmi rada porozpraval, samozrejme, ak by si chcela, nakolko ma zaujima zdravie ludi, mozne liecenia a podobne, akurat neviem presne ake stavy mavas, trebalo by napisat viac. z akeho dovodu beries antibiotika? ake konkretne bolesti ta trapia, kedy, ako postupujes? nemyslim si, ze tou najlepsu cestou su kazdomesacne ATB. samozrejme, ak je nejaky problem kedy su nutne, beriem. o aku bolest sa jedna, pri akom zdravotnom probleme ich beries? skus sa zamerat viac na prirodu ako lieky. ak sa neda, tak uzi lieky, aj ja ich uzivam, ale snazim sa ist na veci aj prirodnejsou cestou. napriklad taka bolest hlavy, brucha, po vyluceni moznych vaznejsich problemov, kedy viem, ze ide len o zle travenie, pokazeny zaludok alebo bolest hlavy z vycerpania, snazim sa to riesit bez liekov. ale pripady ako rozne zapaly, virusy v tele, anginy, zapaly mocovych ciest a podobne, lieky su nutne. vela zavisi aj od celkovej imunity cloveka, mozno ju mas oslabenu, a preto sa na teba lepsia choroby. ale velmi vela robi aj psychika. ak sa vnutorne vycerpavas kazdym myslenim tym aka si chora, ake mas vsetky problemy, davas opat prilezitost na to, aby tie choroby dalej a dalej prichadzali. ty sa musis vzchopit, uvedomit si kde su problemy, z coho vznikaju a vela ineho. ak chces, napis viac a posnazim sa ti poradit, ak budem vediet:)