Chcem najst samu seba...

Príspevok v téme: Chcem najst samu seba...
ssiiisik

Takze,som 15 rocna baba,ale moja najlepsia kamaratka ma 18 a aj vsetci okolo mna su uz starsi,od malicka osm vyrastala medzi starymi a tak sa vto na mna asi nalepilo a s rovesnikmi si nemam co povedat.Rodicov tesi ze som sa dostala na super skolu,ze som kocka,inteligentna a tak...Len mamu stale stve,ze mam starsie kamosky,nechce ma s nimi pustat do mesta,lebo sa boji ze budem vystrajat ,ze mam pred sebou pubertu,len nevie o tom ,ze ja ju uz mam davno za sebou a chcem proste mat kludny zivot.Myslim si ,ze s kamaratkami nic zle nerobim,ale napr.si zoberem,ze nahaname starsich chalanov,chodime von(niekedy aj popijeme..ale s tym som skoncila uz ...vynicmone fakt)a napriklad ,ze fajcim,mam kvoli tomu strasne vycitky,ze to robim,ale nechcem sa toho vzdat.Ze ona mi veri a ja ju takto musim sklamat,ale co je na tom,som predsa normálna,ukludne ,po puberte ale fajcenie mi zostalo,podla mna to neni take zle,nefaklim travu ani nic podobne.Ale aj tak ma zere svedomie,neviem asi kto som..neviem co chcem...Som prilis vyspela a oni to asi nedokazu pochopit,stale asi cakaju ze budem mat pred sebou prvu pusu a zacnem jebavat s chalanmi alebo ja neviem co a pritom uz tuzim po vaznom vztahupo jednom stroskotanom ) a trosku po takom dospelackejsom volnom zivote....mam nervy na tu ich nedoveru a zaroven si ju mozno aj zasluzim..za niektore veci co robim.Na jednej strane chcem klud a na druhej strane ma bavia zurky atd..Neviem..asi by som mala najst samu seba...

sisiik

napriklad viem,ze by ich velmi potesilo,kebyze zacnem s modelingom,mam na to vysku aj face,len postava trosku odveci,a stale sa neviem donutit cvicit,chudnut atd,aby som dostala sancu...:(