Aký druh antikoncepcie použiť v prípade alergie na latex a HAK?

Príspevok v téme: Aký druh antikoncepcie použiť v prípade alergie na latex a HAK?
murinka3

Ahojte, sexuálneho partnera mám stáleho už viac ako 10 rokov (žijem v manželskom zväzku) a chcem sa opýtať, aký druh antikoncepcie môžem používať, keď zo zdravotných dôvodov nesmiem užívať tabletkovú formu HAK a mám alergiu na latex? Deti nemáme (nemôžeme mať z dôvodu mojich zdravotných problémov). Ďakujem za seriózne odpovede a pomoc.

renaam

skus vyhladat na nete kondom bez latexu. u nas asi nie su (mozno ano) ale v Rakusku ich maju na 100%. presne zlozenie vsak nepoznam.

murinka3

Pozrela som to už cez google, pharmatex však obsahuje laktózu, ale aj na tú mám žiaľ alergiu:(
S manželom to doposiaľ riešime prerušovaným stykom, ale myslím, že to nie je dobré. Obávam sa aj napriek tomu otehotneniu a to je pre nás neprijateľné (zo zdravotných dôvodov zakázané). preto hľadám ako by sa to dalo riešiť inak.

kiki na

pharmatex, kombinovaný s metódou plodných a neplodných dní alebo prerušovaná súlož by mala byť dostatočná ochrana.... alebo si daj zaviesť teliesko