schudnuť po jojo-efekte z ppp...kto sa prida?

Príspevok v téme: schudnuť po jojo-efekte z ppp...kto sa prida?
pusate

ahojte,mna isto poznate z fora ppp,ale teraz mam opačny problem moja vaha sa po skoncovani s anorexiou vysplhala az do nadvahy,a preto som sa rozhodla schudnuť zdravo bez ppp,a jojo-efektu.
v jeseni minuleho roku som vazila iba 37kg/153cm,potom som sa rozhodla liecit a pribrala som za 2 mesiace na pôvodnu vahu co som mala pred ppp 45kg,ale vaha sa mi nezastavila a priberala som dalej...na vianoce som dosiahla 50kg:( zacala som sa viac hybat a davat pozor na stravu,vaha sa mi pol roka nemenila
az v juni ked som si zlomila nohu a nemohla som sa pohybovat,a pribrala som 5 kg!!teraz mam na tu istu vysku 153cm až 55kg,co je nadvaha!!!to som nikdy v zivote tolko nemala...:((už si nemam co obliest nosim ocove xxl tricka,lebo vo svojich vypadam jak prasa,dokonca aj v segrinych:((je mi zo seba zle ..chcem schudnuť aspon 10kg na svoju povodnu zdravu vahu,ktoru mi odporucili doktori na lieceni...ale sama to tazko zvladnem,nechcem znovu padnut do bludneho kruhu ppp...pomoze mi niekto prosim?

monica gazpio

Ahoj, pusate, dôverne to poznám. Aj ja som v nekonečnom bludnom kruhu, chudnutia a priberania. Cez vianoce som pribrala hrozivých 6 kíl a včera som sa vážila v Programe pre dobré zdravie, a mám už 67. A pohybu mám až až. A žiadnu diétu nedržím, nechcem držať ani držať nemôžem zo zdravotných dôvodov. (pri výške 173 cm). Kdesi som čítala toto: Jediná cesta, ako vyjsť z bludného kruhu hladovania, diétovania, vracania, prejedania, je taká, že postavíte na vyššie priečky zdravie pred postavou. A trochu radikálna metóda: vyhoď váhu. Keby to záležalo len na mne dávno ju vyhodím, ale mne otec hovorí: Ty si ju nekúpila, tak nemáš právo ju vyhodiť, ale pre mňa iná cesta niet. :-(

zdenulka

mozem nieco napisat..este ked ste nemali ppp boli ste "tlstejsie"?,ja s apokusam schudnut a miesto chudnutia sa prezieram..a bojim sa aby som aj ja nemala potom bulimiu..dakujem

klaudi

pusate ahoj,
tiez som citala tvoje prispevky a sledovala jednym ockom ako sa ti dari. ja som sa tiez dostala do anorexie. Som v tom uz viac ako 2 mesiace, podarilo sa mi zhodit 3,5 kg, ale posledny tyzden som fakt nekontrolovatelne jedla, aj v noci. A teraz mam spat 4 kg. Vyzeram a citim sa hrozne. Presne viem, ako sa citis aj ty. Od dnes zase zacinam aj ked viem, ze to nie je zdrave, ale ja mam v hlave iba to aby som dobre vyzerala teraz...drzim nam palce

ahoj :)

ahoj pusate- ja mam 154 cm a tiez 55 kg :D tiez chudnem na cca 49 minimalne, a viem ako sa citis lebo ja sa citim rovnako :D
pozeraj, skus papat 5x denne, male porcie, ono to fakt nieje oblb a takto sa ti zrychly metabloizmus. Chodievaj tiz casto cvicit a to pojde jedna radost :)

asska

skuste to s herbalife, podari sa vam vahu udrzat a nepribrat, budete sa lepsie citit pomozem zohnat produkty o 30 % lacnejsie

pusate

mirabelka,ved 45 na moju vyšku nieje podváha,to je normalna hmotnosť...

marzzzzzzzz,a ako si ho mam zrýchliť? ved už rok som sa o nic nepokušala ziadne diety..

marrzzzzzz

tak ti treba ked vzmzslas kravinz s chudnutim potom sa cuduj ked si pribrala bo to mas spomaleny metabolizmus jak howado