denný krém...

jingles

ja som to tiež používala ked som chodila ku kožnej a ked som prestala bo som nemala ani jednu vyrazku ani fliačik tak sa mi potom tak vyhadzal xichtik že som nevedela čo so sebou a dosť dlho mi trvalo než som prišla na to že mám nájsť niečo čo mi zredukujem tvorbu mazu =) kup si nejaky hydratačny na normalnu plet ked sa ti neleskne a ak sa ti leskne tak skús na normálnu až zmiešanú ale podľa mna nejaký hydratačný na akne ani veľmi nie nakoľko to od kožnej by ti malo zabrať a ide len o to aby si si pleť aj hydratovala a nielen vysušovala

mary-anne

www.woman.sk
precitaj si to, tam je o starostlivosti s kozmetikou nivea young.
tazko povedat, ktory krem by bol lepsi,ale vzhladom na tvoj vek, by som odporucila asi tu nivea young.
no s tou kozmetickou, ono ze to tak byva, ze plet je cervena aj niekolko dni potom,ale ze je pekne vycistena. no ja som este u nej nebola :)

zizizi

mary-anne
NIVEA VISAGE Zvláčňujúci denný krém

NIVEA VISAGE YOUNG Zmatňujúca hydratačná emulzia Control Shine!

ano bola ale povedala som nikdy viac:D....tvar som mala cervenu este dva dni...bola sice hladka ale nepekne vyzerala mozno keby skusim este raz inu tak by to slo ale nemam peniaze len tak na vyhadzovanie

tak uvidm ako sa mi to podari lebo fakt nechcem si ju znicit preto sa aj bojim

mary-anne

niekedy nie je dobre, ked plet stale zatazujes nejakymi chemikaliami v myslienke,ze robis dobre. teda niektore , co si cistia plet , ze si ju odlicia, umyju, daju tonikum,ci plet.vodu,natru a este neviem, co vsetko. tak podla mna je to az prehnane. najlepsie bude, ked sama prides nejako na tu starostlivost o tvoju tvar, plet.
u kozmeticky si uz niekedy bola?

mary-anne

ja mam za sebou tiez akne, po kt.mi ostali aj jazvicky. a tiez som stale chodila ku koznej, ci na dusik, alebo mi stale len predpisovala rozne lieky a masticky, ktore aj tak nepomahali. takze som len minula kopec penazi za nic.
najlepsie by bolo, keby si prisla na to, ktora kozmetika ti najviac bude vyhovovat. mozno nieco z lekarne. tam sa daju zohnat aj vzorky tusim