Skutočne chalan počká na prvý sex keď miluje?

Luciq

noo ja si myslím že to tak može biť napr. moj priateľ vydrží dokedy budem na to pripravená zatiaľ mu stačí ked ho robím alebo on mňa.. asi tak :D

kepke

Uch, to ta gianna snad nemyslela vazne, to mala byt asi nejaka falosna podpora, ci co.
Akoze...vy spolu chodite, lubite sa a nema sex??!! To ako prosim ta, ved nemas 16.
Ja som v prvom rade za to, aby nic nebolo uponahlane, ale to skor u takychto detoch, lebo podla mna by sa veruze do tej 18, 19-tky malo pockat, ale je to na kazdom z nas. Len mnohe to lutuju, tak preto vravim, ze o nic nepridu, nech si pockaju az v to budu presvedcene naisto.
Ale u teba to naozaj nechapem, mas lasku, lubis ju a mas na to VEK!! Tak na toto mi treba vysoka skola, co ti v tom brani? Mna by to tiez zaujimalo.
Ja som o panenstvo prisla ked som mala 21 rokov, predtym sa ma ani dotknut nemohli, lebo som sa na to necitila, tak na co. Povedala som si, az sa na to budem citit...Okolo 20tky to prislo a v 21tke som stretla toho, s kym som to urobila. A preco nie? Ved som na to mala, zalubena som do neho dodnes. Chcelo to 3 mesiace a bum bolo...
Ale u teba?! Prepac, ale si cudna.
A cudujem sa tomu typkovi, uprimne...

patrickiii

Tak ja som zacal chodis s holkou 15 septembri ma 16 .. ja mam oktobry 18 .. sme spolu od silvestra ... sex este nechce a ja tiez nie .. je o moc skoro ked ma ona 16 .. povedala mi ze az medz nieco 18a a 19 .. a ja suhlasim .. Ja som tiez panic ..a pockam si nato ...

alzbee

Osobne si myslim, ze ho odmieta z nabozensykch dovodov...mozno sa drzi toho, ze az po svadbe. Kazdopadne, sice taky pristup nechapem, tak ale je to jej vec...ked im vyhovuje vztah bez sexu, tak naco sa do nich starat?:)

Heinz-klátil

gianna - taký vysoký vek a ešte ste ne... ???
je to divné neviem načo čakáte! Asi čakáš na to kým ti uteče s druhou. teraz by som počkal ale v tak vysokom veku by som sa na teba vyprdol.

súhlasím s for gianna

micaa

presne tak milovanie patri k vzthu... chapem ked ma niekto 16 a neciti sa este na to, ale preco niekto odmieta sex v 26? :/